Top 7 Plotter Zubehör – Karteczki samoprzylepne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Silhouette America

#ad

Biały i uniwersalny uchwyt na długopisy do Silhouette Cameo 4 i Portret 3, rozmiar uniwersalny, tylko do użytku z Cameo 4, SILHOUETTE OF AMERICA AUTOBLADE

#ad
Silhouette America #ad - Produkt 2: uchwyt na długopis do Cameo 4 i Portret 3. Produkt 1: materiał ostrza: stop wolframu wysoka wydajność Metoda dopasowania: automatyczne dostosowanie kontrolowane przez ustawienie oprogramowania i dostosowane maszynowo Zakres długości ostrza: 0, 1 mm – 1 mm.

Produkt 2: Łącznie z adapterem. Produkt 1: wymienny nóż do silHOUETTE CAMEO 4. Produkt 2: zawartość: 1 sztuka. Produkt 2: rozmiar: 9, 5 cm. Produkt 1: do stosowania podczas cięcia: Papier Karton Naklejki Arkusze naklejek Materiały do przenoszenia ciepła Winyl Wybierz materiały specjalne. Produkt 1: cięcie materiałów o grubości do 1 mm.
MarkaSilhouette America #ad

2. Cricut

#ad

Cricut 2007121 Smart Vinyl Beachside, for Joy

#ad
Cricut #ad - 5" x 12" 13. 9 cm x 304 cm w kolorze tulipowym, miętowym, morskim, koralowym, mandarynkowym. Stała przyczepność wytrzymuje do 3 lat. 5 arkuszy 5. Działa bez maty tnącej – wystarczy załadować i przejść. Wietne do tworzenia niestandardowych naklejek do znaków zewnętrznych, butelek wodnych, skrzynek pocztowych i innych.
MarkaCricut #ad
ProducentCricut #ad
Wysokość2
Długość6
Waga0.08
Szerokość2
Numer części2007121
Model2007121

3. Cricut

#ad

For Joy, Cricut 2007125 Smart Vinyl Elegance

#ad
Cricut #ad - Stała przyczepność wytrzymuje do 3 lat. 5" x 18" 13. Działa bez maty tnącej – wystarczy załadować i przejść. 7 cm w kolorze szampańskim, srebrnym, gunmetal. 9 cm x 45. 3 arkusze 5. Wietne do tworzenia niestandardowych naklejek do znaków zewnętrznych, butelek wodnych, skrzynek pocztowych i innych.
MarkaCricut #ad
ProducentCricut #ad
Wysokość2
Długość6
Waga0.22
Szerokość2
Numer części2007125
Model2007125

4. BANTI

#ad

Opis, sylwetki HTV, podstawowe narzędzia do albumu kolekcjonerskiego, 7 sztuk, narzędzie do odczepiania plotera, narzędzia winylowe, Vinyl Plotter akcesoria winylowe narzędzia do pielenia, zestaw narzędzi do majsterkowania

#ad
BANTI #ad - Powierzchnia zapobiega utlenianiu i rdzze, bezpieczna i nieszkodliwa. Pęseta i myśliwy: chwasty zostały zaprojektowane w celu usunięcia malutkich cięć, odpadów lub elementów żelaza z folii winylowej lub transferowej. Uniwersalne zastosowanie: narzędzie do usuwania kratek do ploterów nadają się doskonale do robienia winylu, kartonu, winylu, tłoczenia, sylwetek, płótna workowego, tektury, wzorów, opisów itd.

Można precyzyjnie kontrolować np. Akcesoria do plotera: ten zestaw narzędzi winylowych zawiera szpatułkę, narzędzie do wykrawania, skrobak, nożyczki ze zdejmowaną pokrywką, narzędzie do usuwania haczyków, pęseta z haczykami, przenośne worki materiałowe łącznie 7 sztuk. Wysokiej jakości materiały: zestaw narzędzi do majsterkowania wykonany z tworzywa sztucznego ABS i stali nierdzewnej. Cięcie materiału, papieru prezentowego itd.

Spełnia Twoje zastosowanie lub codzienne zamienniki. Antypoślizgowa konstrukcja uchwytu: ten uchwyt do usuwania etylenu jest wykonany z pogrubionego materiału ABS, wielokolorowej mieszanki kolorów makaron, pięknej, które odpowiadają ergonomicznemu designowi. W zestawie znajdują się haczyki i są dostępne tylko w zestawie chwastów, negatywów, aby spełnić różne wymagania. Charakteryzuje się doskonałą odpornością na zużycie, jest wyjątkowo ostra i trwała. Pęsety można łatwo usunąć małe nacięcie, ostre nożyczki mogą dokładnie przyciąć materiały.
MarkaBANTI #ad
ProducentBANTI #ad
Numer częściBANTI Accesorios de Plotter
ModelBANTI Accesorios de Plotter

5. Cricut

#ad

Cricut 2007182 Smart Vinyl Sampler, for Joy

#ad
Cricut #ad - 4 cm w kolorze płatkowym, morskim, miętowym, koralowym, lawendowym.5" x 12" 13. 5 arkuszy 5. Usuwa bez pozostałości. Działa bez maty tnącej – wystarczy załadować i przejść! Wietne do tworzenia zdejmowanych naklejek na laptopy, telefony, ściany itp. 9 cm x 30 .
MarkaCricut #ad
ProducentCricut #ad
Wysokość2
Długość6
Szerokość2
Numer części2007182
Model2007182

6. Cricut

#ad

1 sztuka 1 opakowanie, Cricut Lot de stylos DorÉMulticolour, 5

#ad
Cricut #ad - Osiągnij piękne rezultaty dzięki zestawowi pisaków Cricut Explore w kolorze złotym. Atwe w użyciu pisaki są na bazie wody, bezkwasowe, nietoksyczne i trwałe po wyschnięciu. Dzięki czarującym odcieniom złota wszystkie zaprojektowane przez Ciebie kartki z życzeniami, pamiętniki i albumy kolekcjonerskie, zaproszenia, etykiety i naklejki zyskują szczególny charakter.
MarkaCricut #ad
ProducentCricut #ad
Wysokość0.6
Długość8
Waga0.15
Szerokość4
Numer części2002947
Model395924

7. Cricut

#ad

Cricut Joy Smart Label winyl do pisania, biały

#ad
Cricut #ad - Bez maty do cięcia – wystarczy naładować i rozpocząć pracę. Wystarczy pisać, ciąć, zdjąć i nakleić. 1 rolka 13, 9 cm x 121, 9 cm w kolorze białym. Pisz bezpośrednio długopisami i markerami Cricut Joy* lub ręcznie na winylu. Do cricut Joy.
MarkaCricut #ad
ProducentCricut #ad
Wysokość6
Długość2
Waga0.18
Szerokość2
Numer części2007359
Model2007359
Gwarancja1 rok gwarancji.