Top 6 Essstäbchen 1 Paar – Pałeczki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Royal

#ad

Royal Premium wegwerfbare pałeczki bambusowej, 23 cm, zapakowane pojedynczo w folię, UV-obróbce, zakres dostawy: 100 sztuk

#ad
Royal #ad - Wysokiej jakości i praktyczny. Przy korzystaniu z wegwerfbaren sztućce lub innych przyborów może być może bardziej higieniczna niż do korzystania z artykuł wielokrotnego użytku. Pałeczki są całkowicie biodegradowalne i może być wykorzystywany z innymi produktami kompostować wyrzucony. Praktyczny i stylowy.

Jako produkt jednorazowego użytku przy pałeczek do jedzenia Pomóż, aby zaoszczędzić czas podczas czyszczenia po jedzeniu. Produkt idealnie nadaje się do chiński, do domu lub Zakres zamówienia. W celu szybkiego wzrostu firmy bambus można ją bambus-produkty w kompletny alternatywa dla produktów drewnopochodnych. Każda para pałeczek posiłek jest zapakowana w pokrowcu z liliowy papieru. Bezpieczny i odporna na warunki atmosferyczne. Must-have w każdej kuchni. Kamera jest dla nas bardzo ważne – te pałeczki leczono, odporna na działanie promieni UV i zapewniają jeszcze splitterfreies wrażenia podczas jedzenia.

Wyprodukowano z wysokiej jakości materiału z bambusa, która działa jako stale i szybko ponownie-stale poszerzanej stosuje się. Są to idealny produkt dla Zakres zamówienia, wietnamski lub koreańskie potrawy i dostawy zamówienia. Z tyłu każdego opakowania znajduje się jedna instrukcji obsługi urządzenia są do tego, każda para razem i gotowe do wykorzystania do trzymania. Te atrakcyjne opakowanie reprezentuje słowa "dużo szczęścia, w jaki sposób korzystać z pałeczek – jedna to idealny wybór dla restauracji i nowicjuszy w korzystaniu z pałeczkowym.
MarkaRoyal #ad
ProducentROYAL PAPER #ad
Wysokość0.12
Długość9
Waga0.11
Szerokość0.13
Numer częściR809-IN
ModelR809

2. SUPJOYES

#ad

Japońskie pałeczki wielokrotnego użytku, SUPJOYES 5 par pałeczek z włókna szklanego, nadają się do mycia w zmywarce, antypoślizgowe pałeczki 24 cm

#ad
SUPJOYES #ad - Antypoślizgowa konstrukcja – kwadratowy korpus zapobiega przesuwaniu się pałeczek przez opuszki palców, dzięki czemu są łatwiejsze do trzymania, przyjazne dla początkujących. Nadaje się do mycia w zmywarce – materiał przeznaczony do kontaktu z żywnością, można go myć w zmywarce i szafce dezynfekującej.

Nie zawiera bpa, bez powłoki, bardziej sterylnego niż normalne pałeczki do jedzenia do żywności, bez koloru, odporna na zużycie i trwała. Minimalistyczny wzór rzeźbienia w kształcie kwiatów wiśni na wierzchu pałeczek, dumplingu, który jest typowym japońskim stylem z mocnymi azjatyckimi zwyczajami. Wietny wybór na boże narodzenie, urodziny, koreańskiego jedzenia, chińskiego jedzenia, parapetówkę, jubileusz. Niezbędny zestaw kuchenny dla fanów japońskiego jedzenia, tajskiego jedzenia i wietnamskiego jedzenia. Japoński minimalistyczny styl – nasz zestaw pałeczek zawiera 5 par pałeczek, długość pałeczek wynosi 24 cm.

Jest również bardzo łatwa do czyszczenia, który wytrzymuje wysokie temperatury do 220°C bez topienia, zginania lub łamania, nawet podczas mycia rąk i bez pozostałości żywności. Zdrowe i trwałe – pałeczki supjoyes są wykonane z wysokiej jakości odpornego na wysokie temperatury włókna szklanego, bez metalicznego smaku metalowych patyczków podróżnych. Precyzyjne wykonanie z atrakcyjnym wzornictwem. Idealnie nadaje się do sushi, makaronu, gorących garnków i innych azjatyckich potraw.
MarkaSUPJOYES #ad
ProducentSUPJOYES #ad
Numer części497zhenkong

3. Generic

#ad

Drewno wysokiej jakości, tajwańskie, japońskie, chińskie, ekologiczne, koreańskie, Zestaw pałeczek do sushi Panda 2 pary łącznie z ceramicznymi podkładkami

#ad
Generic #ad - W zestawie ze szlachetną szkatułką. Idealnie nadaje się do sushi i innych potraw. Idealny pomysł na prezent. Chrupiące wzornictwo pandy. Szlachetne japońskie wzornictwo. Szlachetne pałeczki do jedzenia wraz z ceramiczną podkładką Panda. Wyjątkowo zrównoważone materiały.
MarkaGeneric #ad
ProducentSushi Stäbchen Set #ad
ModelEssstäbchen Set Panda mit Unterleger

4. Antner

#ad

Wielokrotnego użytku, ręcznie rzeźbione pałeczki z naturalnego drewna, nadają się do mycia w zmywarce, Antner 5 par pałeczek do jedzenia z twardego drewna, styl japoński, z pudełkiem na prezent

#ad
Antner #ad - Atwe do czyszczenia, pałeczki wielokrotnego użytku, można ich używać przez wiele lat. 22, miskę ryżową, 8 cm długości, podróży, restauracji, dobry wybór na prezent.

Idealny na każdą azjatycką kolację, hotelu, shabu-shabu, zupę z makaronem, wieczór sushi, nadaje się do domu, BBQ itd. Wyprodukowano z wysokiej jakości twardego drewna, zdrowe drewniane pałeczki, mogą być używane bez obaw. Można myć w zmywarce. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo i kolory, dostarczany w pudełku prezentowym, każdy będzie szczęśliwy, dobry wybór na prezent lub do użytku domowego, że je otrzymasz. Należy unikać narażania na działanie wysokich temperatur lub promieniowania słonecznego w kuchence mikrofalowej, szafkach dezynfekujących.
MarkaAntner #ad
ProducentAntner #ad
Numer częściANTNER-CHOPSTICKS-13845
ModelANTNER-CHOPSTICKS-13845

5. finessCity

#ad

Ultra lekkie Professional Ti, pałeczki dostarczane z ekskluzywną jakością bezpłatną aluminiową obudową szary, Tytanowe pałeczki ekstra mocne

#ad
finessCity #ad - Każdy zestaw pałeczek ma tylko 14, lekkie i łatwe w obsłudze. Te przyjazne dla środowiska pałeczki nie są toksyczne dla ludzkiego ciała i są biokompatybilne i nie powodują korozji, których szukasz. Można ich łatwo używać do jedzenia sushi, oba pałeczki w parze mają tę samą wielkość i długość.

Ekskluzywna bezpłatna obudowa w jakości premium: pałeczki finesscity są dostarczane z 5 różnymi ekskluzywnymi aluminiowymi etui. W dnie znajduje się zatyczka, szarego, pomarańczowego lub niebieskiego etui na pałeczki. Dzięki stabilnemu aluminiowemu etui możesz mieć pewność, fioletowego, która mocno trzyma pałeczki i zapobiega przypadkowemu wyginaniu się pałeczek. Przyjazna dla środowiska i gwarancja zwrotu pieniędzy: ratuj drzewa!!! po zakupie nie potrzebujesz już drewnianych patyczków. Zaokrąglone pałeczki. Można je przechowywać na biurku w pracy lub nosić do szkoły i na uczelnię, podróż i do domu: para pałeczek jest dostarczana w stabilnym aluminiowym etui, po prostu spakować do plecaka i oczywiście zawsze możesz ich używać w domu.

Oprócz tego wszystkiego, jeśli zamówisz dzisiaj, jesteś chroniony przez naszą 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań. Idealne na kemping, które umożliwia łatwe przechowywanie podczas podróży i na kempingu. Tzn. Pałeczki do jedzenia z etui są zawsze praktyczne, jeśli chcesz zabrać je ze sobą do swojej ulubionej restauracji sushi.
MarkafinessCity #ad
ProducentfinessCity #ad
Wysokość10
Długość0.79
Waga0.1
Szerokość0.51
Numer częściCS010
Model8541926785

6. SUPJOYES

#ad

Japońskie pałeczki wielokrotnego użytku, antypoślizgowe pałeczki, SUPJOYES 5 par pałeczek z włókna szklanego, nadają się do mycia naczyń, czarne, 24 cm

#ad
SUPJOYES #ad - Jest również bardzo łatwa do czyszczenia, który wytrzymuje wysokie temperatury do 220°C bez topienia, zginania lub łamania, nawet podczas mycia rąk i bez pozostałości żywności. Idealnie nadaje się do sushi, gorących garnków i innych azjatyckich potraw. Nie zawiera bpa, bez koloru, bardziej sterylnego niż normalne pałeczki do jedzenia do żywności, bez powłoki, odporna na zużycie i trwała.

Minimalistyczny wzór falisty na wierzchu pałeczek, który jest typowym japońskim stylem z mocnymi azjatyckimi zwyczajami. Wietny wybór na boże narodzenie, koreańskiego jedzenia, parapetówkę, jubileusz. Matowa tekstura zapobiega wpadaniu żywności między pałeczki i dzięki temu unika się kłopotów podczas jedzenia. Precyzyjne wykonanie z atrakcyjnym wzornictwem. Antypoślizgowa konstrukcja – kwadratowy korpus zapobiega przesuwaniu się pałeczek przez opuszki palców, dzięki czemu są łatwiejsze do trzymania, przyjazne dla początkujących.

Zdrowe i trwałe – pałeczki supjoyes są wykonane z wysokiej jakości odpornego na wysokie temperatury włókna szklanego, bez metalicznego smaku metalowych patyczków podróżnych. Japoński minimalistyczny styl – nasz zestaw pałeczek zawiera 5 par pałeczek, makaronu, dumplingu, długość pałeczek wynosi 24 cm. Niezbędny zestaw kuchenny dla fanów japońskiego jedzenia, urodziny, chińskiego jedzenia, tajskiego jedzenia i wietnamskiego jedzenia. Nadaje się do mycia w zmywarce – materiał przeznaczony do kontaktu z żywnością, można go myć w zmywarce i szafce dezynfekującej.
MarkaSUPJOYES #ad
ProducentSUPJOYES #ad
Wysokość0.39
Długość9.84
Waga0
Szerokość3.94