Top 10 WOLFBIRD Schiebetürbeschlag – Bramy przesuwane

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GEZE

#ad

Kompletny system do drzwi przesuwnych z szyną jezdną szerokość drzwi 51-70 cm, rura jezdna 115 cm, GEZE Rollan 40 N okucie do drzwi przesuwnych

#ad
GEZE #ad - Do drzwi o szerokości od 51 cm do 70 cm. 1 x prowadnica podłogowa, kąt mocowania na ścianie. Kompletny zestaw do drzwi przesuwnych z szyną jezdną i akcesoriami. Zakres dostawy: 2 x wózek, 2 x śruba do zawieszania, 2 x płyta nośna.
MarkaGEZE #ad
ProducentGEZE #ad
Waga2.2
Numer części4042938201629
Model4042938201629

2. Joparri

#ad

Akcesoria, 200 cm, czarna, stal węglowa, Joparri Okucie do drzwi przesuwnych, strzałka, akcesoria do drzwi przesuwnych, zestaw z rolkami jezdnymi i szyną do drzwi przesuwnych

#ad
Joparri #ad - Trwała powłoka zapewnia długą żywotność. Zestawy do montażu drzwi przesuwnych nadają się do ścian drewnianych i betonowych, a dołączone szyny jezdne pasują do większości drzwi przesuwnych. 35-45 mm, kuchniach, piwnicach na wino itd. Stylowy i eleganckiklasyczne i stylowe wzornictwo pasuje do prawie każdego stylu mieszkania.

Oszczędność miejsca - nasze akcesoria do drzwi przesuwnych do drzwi drewnianych łącznie z szynami ślizgowymi oszczędzają miejsce i poprawiają wizualny efekt pomieszczenia, dzięki czemu jest on bardziej przestronny. Oraz szczegółową instrukcję montażu, aby zapewnić łatwy montaż. Wysokiej jakości materiał - zestaw drzwi przesuwnych bez drewnianych drzwi jest wykonany z wytrzymałej, odpornej na korozję stali węglowej i może wytrzymać maksymalne obciążenie 150 kg.

Wielofunkcyjność 200 cm szyna prowadząca do drzwi przesuwnych bez drzwi, jadalniach, maksymalna nośność: 150 kg 1 drzwi, szerokość 100 cm. Atwy montaż - zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria śruby, szyny podłogowe, przeguby drzwiowe, uchwyty ścienne, bloki zapobiegające skokom itd. Nadaje się do zawieszenia drzwi szynowych w spiżarniach, sypialniach, odpowiedni rozmiar do drzwi: grubość ok.
MarkaJoparri #ad
ProducentJoparri #ad
Waga330.69

3. WOLFBIRD

#ad

Styl T, 152 cm/5 ft stal szlachetna szyna jezdna okucie drzwi przesuwnych, system drzwi przesuwnych WOLFBIRD do drewnianych drzwi wewnętrznych drzwi przesuwnych z płytkami

#ad
WOLFBIRD #ad - Zestaw okuć do drzwi przesuwnych wolfbird 1, 52 m, odpowiednia szerokość drzwi to 0, 76 m. Zestaw zawiera: szyna 1, łącznik szyny, uchwyt ścienny, 2 x stoper do drzwi, 2 x rolki, 52 m spleciona szyna, 1 x prowadnica podłogowa, 1 x instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim.

Maksymalna masa drzwi: 220 lbs/100 kg dla każdych drzwi. Atwa instalacja: instrukcja instalacji opisuje niezbędne narzędzia, pomiar wymiarów i schemat instalacji krok po kroku. Zastosowanie do różnych stylów: Stylowy wygląd, salonu, szafy, kuchni, gabinetu, nadaje się do sypialni, polnej itp. Drzwi nie wchodzą w zakres dostawy. 5 lat gwarancji: system szyn ze stali nierdzewnej w jakości przemysłowej z powłoką antykorozyjną, odporny na rdzę i korozję.
MarkaWOLFBIRD #ad
ProducentWOLFBIRD #ad
Wysokość4.72
Długość2.36
Szerokość37.4
Numer częściXGS05STS+HS-DE

4. Ikodm

#ad

183 cm, stal węglowa, bram stodoły, kompletny zestaw do pojedynczych drzwi drewnianych, szyna wisząca, drzwi przesuwnych, Ikodm Okucie do drzwi przesuwnych, system drzwi przesuwnych, diament, czarny

#ad
Ikodm #ad - Zestawy do montażu drzwi przesuwnych nadają się do ścian drewnianych i betonowych. Nadaje się do zawieszenia drzwi szynowych w spiżarniach, kuchniach, sypialniach, maksymalna nośność: 150 kg 1 drzwi, odpowiedni rozmiar do drzwi: grubość ok. Wielofunkcyjność 183 cm szyna prowadząca do drzwi przesuwnych bez drzwi, szerokość 90 cm.

Dostarczone w zestawie szyny jezdne wystarczają do większości drzwi przesuwnych. Dzięki szczegółowej instrukcji montażu szyny drzwiowe są łatwe w montażu. Modny i elegancki klasyczne i stylowe wzornictwo, nadaje się do prawie wszystkich stylów mieszkania. Wysoka jakość zestaw drzwi przesuwnych 183 cm bez drewnianych drzwi jest wykonany z wysokiej jakości czarnego materiału ze stali węglowej, odpornej na zużycie i korozję powłoki, jest mocny i stabilny, może wytrzymać maksymalne obciążenie 150 kg i ma długą żywotność.

Atwy montaż zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do montażu śruby, szyny podłogowe, uchwyty ścienne, przeguby drzwiowe, bloki zapobiegające skokom itd. 35-45 mm, jadalniach, piwnicach na wino itd. Oszczędność miejscadzięki naszym akcesoriom do drzwi przesuwnych do drzwi drewnianych w tym prowadnic można je wykorzystać, aby zaoszczędzić obszar otwierania, a także może być stosowany do zwiększenia wizualnego efektu pomieszczenia i uczynienia pomieszczenia bardziej przestronnym.
MarkaIkodm #ad
ProducentIkodm #ad
Waga330.69

5. WOLFBIRD

#ad

Kolor czarny, system drzwi przesuwnych, Wolfbird Zestaw okuć do drzwi przesuwnych, szyna przesuwna, do drzwi przesuwnych

#ad
WOLFBIRD #ad - Duża nośność - prowadnice o jakości lotniczej, nośność jest 2 razy większa niż w przypadku normalnych prowadnic, sztywna struktura przypominająca płytę, maksymalna waga drzwi wynosi 150 kg, bez rdzy i korozji. Nadaje się do różnych drzwi regulowane śruby rolkowe, kuchniach, szeroko stosowane w szafach, nadają się do paneli drzwi o grubości od 3 cm do 5 cm, pomieszczeniach gospodarczych, sypialniach, łazienkach i innych miejscach.

Dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc. Szerokość drzwi wynosi 84 cm,. Jeśli produkt ma problemy z jakością podczas użytkowania, oferujemy bezpłatną wymianę lub zwrot pieniędzy. Dożywotnia obsługa klienta 100% gwarancja zwrotu pieniędzy.

Rozmiar artykułu: 167 cm, grubość: 0, 55 cm, szerokość toru: 4 cm, zestaw osprzętu do drzwi przesuwnych odpowiedni do maks. Atwa instalacja - prosta instrukcja instalacji, szczegółowe instrukcje krok po kroku, dokładny pomiar, 24-godzinna obsługa klienta online, łatwa instalacja, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Instrukcja krok po kroku i doświadczony zespół obsługi klienta.
MarkaWOLFBIRD #ad
ProducentWolfbird #ad
Waga7.41

6. Trintion

#ad

Kompletny zestaw do drzwi przesuwnych, szyna do drzwi przesuwnych, szyna do drzwi przesuwnych, szyna do drzwi przesuwnych, szyny, szyna do drzwi przesuwnych, Trintion Zestaw okuć do drzwi przesuwnych

#ad
Trintion #ad - Szerokie zastosowanie: system drzwi przesuwnych nadaje się do każdego pomieszczenia, sypialni, salonu, balkonu, magazynu, np. Oszczędność miejsca: szyna do zawieszania drzwi przesuwnych służy przede wszystkim do oszczędzania powierzchni otwierania drzwi i może być również wykorzystana jako optyczna poprawa przestrzeni.

183 cm. Obszar zastosowania: okucia drzwiowe mają uniwersalne zastosowanie. Nadaje się do drzwi o grubości od 3, 5 cm do 4 cm. Oznacza to, że nasze okucia do drzwi przesuwnych są wytrzymałe i bardzo trwałe. Azienki, drzwi szafy itp. Nie uszkadzają drzwi.

Atwy w użyciu: gładka rolka może się łatwo przesuwać, a następnie bez problemu przesuwać drzwi. Szerokość szyn jezdnych wynosi ok. Szyna wisząca może udźwignąć ciężar do 100 kg. Wysokiej jakości materiał: szyny jezdne są wykonane z doskonałej stali z lakierami zanurzeniowymi w kolorze czarnym. Dzięki temu drzwi przesuwne można przesuwać płynnie i cicho.
MarkaTrintion #ad
ProducentTrintion #ad
Waga220.46
Numer częściPD4692

7. Natural Goods Berlin

#ad

Brama stodoły, 2 m, drzwi kuchenne, powlekany proszkowo, 1 x Natural Goods Berlin system drzwi przesuwnych, okucie drzwiowe model "J 200", ścianka działowa, okucie, wiele modeli, kolor czarny, czarny, okucie, okucie

#ad
Natural Goods Berlin #ad - Nasze kółka z pom przesuwają się bez tarcia i hałasu po szynie jezdnej, a dołączone stopery gwarantują delikatne i ciche uderzenie. Inspiracje i inne produkty znajdziesz w naszym sklepie markowym. Zakres dostawy i rozmiar "model j": 1 x szyna jezdna po 2 m | 2 x rolki "j" | 5 x mocowanie ścienne | 2 x stopery | do drzwi o grubości 35 – 42 mm – łatwy i wygodny montaż dzięki dołączonym materiałom do mocowania oraz instrukcji montażu.

Zaprojektowano w berlinie – z pasją rozumiemy się jako Twojego partnera do samodzielnego budowy mebli. Nasze wykończenie – powłoka proszkowa zamiast prostego lakierowania zapobiega zarysowaniom nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Nasza wyjątkowo masywna szyna jezdna składa się z jednego kawałka i zapewnia wysoką wytrzymałość oraz łatwy montaż. Do it yourself ️ niezależnie od tego, drzwi łazienkowe lub inne przegrody pomieszczeń, czy brama stodoły, drzwi kuchenne, dzięki naszemu systemowi drzwi przesuwnych Natural Goods Berlin drzwi otwierają się i zamykają zgodnie z indywidualnymi wyobrażeniami.

Wysyłamy szybko, niezawodnie i zawsze jesteśmy do dyspozycji z radą & Tat. Atwy montaż - produkujemy systemy drzwi przesuwnych i ich akcesoria z najwyższymi standardami jakości, aby zapewnić stabilność i minimalistyczny design. Bez przesunięcia w szynie, brak pęknięcia.
MarkaNatural Goods Berlin #ad
ProducentNatural Goods Berlin #ad
Waga17.64

8. WOLFBIRD

#ad

System do drzwi przesuwnych z prowadnicą podłogową do drzwi podwójnych, zastosowanie | szyny jezdne do drzwi przesuwnych – zestaw wieszaków J Shape, WOLFBIRD Zestaw okuć do drzwi przesuwnych

#ad
WOLFBIRD #ad - Wytrzymały i bezpieczny: zestaw okuć do drzwi przesuwnych 200 cm, nadaje się do drzwi o szerokości 50 cm, nadaje się do paneli drzwiowych o grubości 3-5 cm. Dzięki wysokiej jakości zestawowi okuć do drzwi przesuwnych firmy WOLFBIRD w mgnieniu oka stworzysz nowoczesną separację przestrzeni dla swoich podwójnych drzwi.

Drzwi nie wchodzą w zakres dostawy. Dzięki prowadnicy podłogowej drzwi przesuwne poruszają się wyjątkowo stabilnie i cicho. System drzwi przesuwnych przekonuje prostym i elastycznym montażem i jest odpowiedni dla każdego entuzjasty majsterkowania; okucie do drzwi przesuwnych nadaje się idealnie jako prezent dla ojca lub jako stylowa dekoracja do własnych czterech ścian. Opakowanie: 4 rolki x szyny; 4 x stoper do drzwi; 2 prowadnice podłogowe; 1 x instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim. Berkt: brak drzwi.
MarkaWOLFBIRD #ad
ProducentWOLFBIRD #ad

9. WOLFBIRD

#ad

Prowadnica podłogowa, czarny matowy, sprzęt ze śrubami do bramy stodoły, regulowana prowadnica rolkowa, montaż na ścianie, WOLFBIRD Drzwi przesuwne

#ad
WOLFBIRD #ad - Materiał premium: wykonany w 100% z wytrzymałej stali węglowej z nylonowymi rolkami, czarną powłoką, ochroną przed zużyciem i dłuższą żywotność. Ochrona drzwi i podłogi: po obu stronach znajdują się nylonowe rolki, nie trzeba wybijać otworów w podłodze, aby chronić drzwi i podłogę.

Super sound off: koła pasowe po obu stronach są wyposażone w bardzo ciche łożyska, które można regulować i nie wytwarzają nietypowych dźwięków podczas ciągnięcia drzwi. Rozmiar prowadnicy: 93 x 30 x 60 mm. Zakres dostawy: 1 x prowadnica; 2 x śruby; 1 x klucz sześciokątny; 2 x żebrowane kołki z tworzywa sztucznego; cały potrzebny sprzęt jest dołączony. Regulowana prowadnica podłogowa: regulowane rolki do drzwi przesuwnych nadają się do drzwi o szerokości od 23 mm do 50 mm.
MarkaWOLFBIRD #ad
ProducentWOLFBIRD #ad
Wysokość2.36
Długość2.36
Waga0.33
Szerokość2.36

10. TSMST

#ad

TSMST 200 cm, cicha praca zawieszka w kształcie litery Y, okucie drzwi przesuwnych do pojedynczych drzwi drewnianych, szyna jezdna ze stali nierdzewnej

#ad
TSMST #ad - Rozwiążemy problem dla Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Co otrzymasz: jeśli brakuje części lub jest uszkodzona podczas wysyłki, prosimy o kontakt. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Drzwi nie wchodzą w zakres dostawy. Pojemność drzwi: zestaw osprzętu do bramy stodoły pasuje do drewnianych drzwi o grubości od 3, 5 cm do 4 cm. Zestaw zawiera: szyna 17 cm szyna łączona, 2 rolki, 1 prowadnica podłogowa, uchwyt ścienny, łącznik szynowy, 2 stopery do drzwi, 1 instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim. Wyślemy bezpłatnie zamiennik dla brakujących lub uszkodzonych części. Wytrzymały i trwały: stal nierdzewna klasy premium, ochrona przed rdzą i korozją. Może bez problemu pomieścić 100 kg. Atwa instalacja: przejrzysta instrukcja może pomóc w łatwej instalacji okuć bramy ze stali nierdzewnej.
MarkaTSMST #ad
ProducentTSMST #ad
Waga8.51