Top 10 WLAN Verstärker – Wtyczki inteligentne i zdalnie sterowane

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GreenSun

#ad

Sterowanie głosem za pomocą Alexa i Google Smart, Gniazdko Wi-Fi Alexa GreenSun WLAN licznik prądu do elektrowni balkonowej Smart Life gniazdko Alexa, miernika zużycia prądu, licznik prądu do gniazdka

#ad
GreenSun #ad - Gniazdko smart life do zdalnego sterowania gniazdkiem wi-fi dzięki gniazdku smart life można włączać i wyłączać każde urządzenie, gdzie się znajdujesz. Bezpieczeństwo dzięki gniazdku wi-fi zdalnie sterując urządzeniami, możesz mieć pewność, 4 ghz, że potencjalnie niebezpieczne urządzenia są wyłączone, co zmniejsza ryzyko wypadków.

Podobnie włączanie i wyłączanie świateł o określonych porach, jak i ułatwienia życia. Harmonogramy i timer dzięki gniazdku wi-fi: chcesz mieć gotową kawę, co jest praktyczne zarówno dla bezpieczeństwa, gdy się obudzisz? Ekspres do kawy można włączać o określonej porze każdego ranka. Można monitorować zużycie energii przez podłączone do Ciebie urządzenia przez gniazdko Wi-Fi i pomóc Ci zrozumieć, które urządzenia zużywają najwięcej prądu. Jeśli więc zapomniałeś wyłączyć coś przed wyjściem z domu, niezależnie od tego, które jest we mnie podłączone do smartfona, wszystko jest pod kontrolą.

Gniazdko nie jest kompatybilne z Tasmota. Możesz wykorzystać gniazdko elektryczne, aby zmniejszyć straty energii i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd. Integracja sterowania głosem inteligentnego gniazdka wi-fi: sterowanie głosem za pomocą alexa echo gniazdka Wi-Fi. Gniazdko nie jest zalecane do stosowania z ładowarkami EV. Wskazówki: ① połączenie gniazda ze smartfonem działa tylko przez 2, 5G nie jest obecnie obsługiwane.
MarkaGreenSun #ad
ProducentGreenSun LED Lighting #ad
Numer częściAMZ-WY-Y1165

2. TIUIHU

#ad

TIUIHU Gniazdo wtykowe uchwyt ścienny do Telekom Speed Home WLAN

#ad
TIUIHU #ad - Nie wymaga wiercenia ani użycia narzędzi: dzięki temu uchwytowi ściennemu do gniazdka ściennego można zainstalować Telekom Speed Home WLAN w ciągu kilku sekund bez wiercenia otworów lub narzędzi.

Dzięki temu można przełączać się z jednego miejsca do drugiego. Uzyskaj pełny zwrot lub nowy zamiennik dla każdego produktu wysokiej jakości. Dokładnie dopasowane do kompatybilności telekom Speed Home WLAN dla idealnego dopasowania do Twojego urządzenia. Zapewnia porządek: długie, nieestetyczne kable są ukryte, dzięki czemu powstaje miejsce, a Twój dom pozostaje czysty i uporządkowany.

Nie musisz ustawiać specjalnego obszaru dla tej sieci WLAN. Zapobiega ciągnięciu dzieci i zwierząt domowych. Elastyczna instalacja: każde otwarte gniazdko może być idealnym miejscem do utrzymania sieci Wi-Fi. Sześć miesięcy gwarancji. Konstrukcja typu plug-in utrzymuje ją stabilnie i na swoim miejscu.
MarkaTIUIHU #ad
ProducentLANHOO #ad

3. Ring

#ad

Ring Alarm Signal-Verstärker 2. Generation

#ad
Ring #ad - Verstärkt das signal ihrer Basisstation für alle Alarm-Geräte in Ihrem Zuhause. Kompatibel mit ring alarm-geräten und -Zubehör der 1. Ring alarm basisstation erforderlich. Generation. Anschluss an eine Standardsteckdose. Und 2. Einfache Installation; kein Werkzeug erforderlich. Das gerät dient lediglich zur Verbesserung der Netzwerk-Reichweite Ihres Ring Alarm-Systems.
MarkaRing #ad
ProducentRing #ad
Wysokość1.35
Długość3.19
Waga0.17
Szerokość1.86
Numer części53-025299
Model5B28S6

4. Satisure

#ad

Zestaw rozszerzający, gong, dzwonek do drzwi, przekazywanie radiowe, konwerter radiowy, przewodowy, Satisure Sygnał radiowy przekazywany, 58 melodii i 5 poziomów głośności do dzwonka do drzwi

#ad
Satisure #ad - Oferujemy obsługę klienta 24/7. Po naciśnięciu dzwonka miga, który jest bardzo dobrze widoczny szczególnie w ciemności. Nie wymaga różnych kabli, łatwa instalacja. Odbiornik radiowy dzwonka do drzwi zapewnia 5 regulowanych poziomów głośności o maksymalnej głośności 110 dB dla osób niedosłyszących i seniorów; różne 58 melodii wyraźnie brzmi w celu spełnienia różnych potrzeb.

Nadajnik radiowy jest połączony w mechanicznym gongu z dwoma kablami +/- i -/+. ObsŁuga klienta - jeśli po otrzymaniu produktu masz jakiekolwiek pytania lub porady podczas użytkowania, nie wahaj się skontaktować z nami za pośrednictwem Satisure Direct. Zasięg między nadajnikiem a odbiornikiem wynosi do 200 m. Oprócz dzwonka pojawia się również sygnał wizualny. Zestaw przekazywania sygnału radiowego, 1 konwerter radiowy i 1 odbiornik gniazda.
MarkaSatisure #ad
ProducentSatisure #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Szerokość1.97
ModelWET01

5. BITIWEND

#ad

BITIWEND Sygnał radiowy, zestaw rozszerzeń dzwonka do drzwi i gong, konwerter radiowy kompatybilny z aplikacją na smartfon, do istniejących systemów dzwonków wbudowany 3-24 V, przekazywanie Wi-Fi

#ad
BITIWEND #ad - Wskazówka: tylko 2, który można podłączyć do telefonu komórkowego, 4 GHz Wi-Fi. Odbiornik radiowy wi-fi 433 mhz +/- 40 khz można podłączyć do nadajnika w otwartym polu zasięg do 200 m, aby odbierać powiadomienia z daleka.

Przyłącze 3-24 v ac/dc; zasilanie przez transformator dzwonka lub mechaniczny gong. Głośność jest regulowana w 5 stopniach 0-110 dB. Zaznaczone kable +/- nie muszą być rozróżniane między biegunami dodatnimi i ujemnymi i dlatego są łatwe w instalacji. W przypadku tego gongu radiowego można wybrać spośród 32 różnych polifonicznych melodii dzwonka i dowolnie ją zmieniać. Atwa i szybka integracja z każdym istniejącym systemem dzwonka, nadajnik radiowy BITIWEND do elektronicznych, elektromechanicznych i mechanicznych dzwonków / gongów.
MarkaBITIWEND #ad
ProducentBITIWEND #ad
Wysokość3.07
Długość3.82
Waga0.31
Szerokość3.58
Numer częściWIFIB14+WET01
ModelWIFIB14+WET01

6. BITIWEND

#ad

BITIWEND Sygnał radiowy, przekazywanie radiowe, 1 konwerter radiowy + 1 gniazdo odbiornika do istniejących systemów dzwonków wbudowany nadajnik 3-24 V, zestaw rozszerzający dzwonek do drzwi i gong

#ad
BITIWEND #ad - Odbiornik dzwonka radiowego 433 mhz +/-40 kHz można podłączyć do nadajnika w otwartym polu zasięg do 200 m. Głośność jest regulowana w 5 stopniach 0-110 dB.

Zaznaczone kable +/- nie muszą być rozróżniane między biegunami dodatnimi i ujemnymi i dlatego są łatwe w instalacji. Atwa i szybka integracja z każdym istniejącym systemem dzwonka, nadajnik radiowy BITIWEND do elektronicznych, elektromechanicznych i mechanicznych dzwonków / gongów. W przypadku tego gongu radiowego można wybrać spośród 58 różnych polifonicznych melodii dzwonka i dowolnie zmieniać jej zawartość. Przyłącze 3-24 v ac/dc; zasilanie przez transformator dzwonka lub mechaniczny gong.
MarkaBITIWEND #ad
ProducentBITIWEND #ad
Wysokość0.67
Długość3.15
Waga0.12
Szerokość3.15
Numer częściB8WET01
ModelB12+WET01

7. Shelly

#ad

Shelly BLU Gateway bramka Bluetooth WLAN w jednym kluczu USB A | automatyzacja domowa | kompatybilna z Alexa i Google Home | aplikacja na iOS Android | nie wymaga koncentratora | bezprzewodowa

#ad
Shelly #ad - Odbiera sygnały bluetooth i wysyła je do chmury lub lokalnie do innego urządzenia bez Bluetooth. Możesz łatwo skonfigurować urządzenia i indywidualnie zarządzać ustawieniami lub tworzyć spersonalizowane sceny, łącząc urządzenia Shelly, aby wywołać określone czynności w automatyce domowej. Rozszerz swój istniejący zasięg wi-fi – w wielu gospodarstwach domowych pojedynczy router jest zbyt słaby, który dociera do każdego pomieszczenia, aby wytworzyć stabilny sygnał, co prowadzi do martwych stref i błędnych połączeń.

Shelly obsŁuga klienta - shelly to jedna z najszybciej rozwijających się marek Smart Home na świecie, oferująca rozwiązania w zakresie automatyzacji prywatnych domów, budynków i przedsiębiorstw. Oferujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie i 2-letnią gwarancję na sprzęt. Dzięki bramce shelly blu możesz przesyłać sygnał w pomieszczeniach do 30 m i na zewnątrz do 50 m. Za pomocą aplikacji shelly smart control możesz zdalnie sterować urządzeniami shelly i otrzymywać powiadomienia o wszystkich zautomatyzowanych zdarzeniach w Twoim domu.

Jeśli chcesz używać urządzeń shelly gen-1 z czujnikami shelly blu, Shelly BLU Gateway może służyć jako bramka do Shelly Cloud i tym samym do istniejących urządzeń Gen-1. Połącz swoje inteligentne urządzenia – w chmurze lub lokalnym – shelly blu gateway to mały klucz usb, który służy jako bramka między urządzeniami Shelly BLU a Shelly Cloud. Klucz sprzętowy, który działa jako pomost między urządzeniami Shelly BLU a innym systemem Shelly Eco.
MarkaShelly #ad
ProducentShelly Europe #ad
Wysokość0.31
Długość1.77
Waga0.01
Szerokość0.79
Numer części3800235266656
ModelShelly_B_Gateway
Gwarancja2

8. Ring

#ad

Weiß, Ring Chime

#ad
Ring #ad - Die einrichtung von chime ist ganz einfach: Schließen Sie das Gerät an eine Standardsteckdose an und verbinden Sie es mit Ihrem WLAN. Sorgen sie für flexibilität, komfort und ein sicheres Gefühl in Ihrem Zuhause mit Chime.

Wählen sie aus einer vielzahl klassischer und saisonaler klingeltöne, passen Sie die Lautstärke an und aktivieren Sie den „Bitte nicht stören“-Modus – alles über die Ring App. Konnektivität: 802. 11b/g/n; wlan-verbindung 2, 4 GHz. Verbinden sie den türgong einfach mit Ihren Ring Doorbells und Ring Cams. Werden sie in echtzeit benachrichtigt, sobald eine Bewegung erkannt wird oder jemand auf die Taste Ihrer Ring Video Doorbell drückt.
MarkaRing #ad
Producentring #ad
Wysokość1.1
Długość3.07
Waga0.18
Szerokość2.44
Numer części53-028614
Model53-028614
GwarancjaHerstellergarantie

9. Bosch Smart Home

#ad

Bosch Smart Home Kompaktowa wtyczka pośrednia, Google Home i HomeKit, wzmocnienie sygnału radiowego, inteligentne gniazdko z funkcją aplikacji, kompatybilne z Alexa

#ad
Bosch Smart Home #ad - Kompaktowa konstrukcja: możliwe zastosowanie kilku wtyczek pośrednich obok siebie. Zakres dostawy: 1 x kompaktowa wtyczka pośrednia, 3 x przewodniki Quick Start.

Inteligentna integracja: łączy tradycyjne urządzenia elektryczne w systemie Bosch Smart Home. Oszczędność energii: dzięki ciągłemu pomiarowi i wskazywaniu zużycia energii przez podłączone urządzenia elektryczne oraz korzystanie z funkcji wyłącznika czasowego. Do użytku wyłącznie z dostępnym oddzielnie kontrolerem Bosch Smart Home. Wzmocnienie sygnału radiowego: produkty w niedostępnych pomieszczeniach można zintegrować – działa w: Twinguard, czujnik ruchu, Twist, czujnik wody i wtyczka pośrednia kompaktowa.
MarkaBosch Smart Home #ad
ProducentBosch Smart Home #ad
Wysokość3.27
Długość2.36
Waga0.28
Szerokość2.36
Numer części8750001300
Model8750001302

10. PHYSEN

#ad

Zestaw rozszerzający radiowy gong WET02 – konwerter radiowy i odbiornik baterii, dzwonek do drzwi i przekazywanie gongu, PHYSEN Sygnał radiowy, konwerter radiowy do istniejących urządzeń dzwonkowych

#ad
PHYSEN #ad - Cyfrowy system kodów cyfrowych dopasowuje się automatycznie, aby wyeliminować ewentualne zakłócenia. Zaznaczone kable +/- nie muszą być rozróżniane między biegunami dodatnimi i ujemnymi i dlatego są łatwe w instalacji.

Wraz z instrukcją montażu. Jeśli po otrzymaniu produktu masz jakiekolwiek pytania lub porady podczas użytkowania, nie wahaj się z nami skontaktować. Atwa i szybka integracja z każdym istniejącym systemem dzwonka, nadajnik radiowy PHYSEN WET02 do elektronicznych, elektromechanicznych i mechanicznych dzwonków / gongów. Zestaw przekazywania sygnału radiowego z wet02 - konwerter radiowy i odbiornik baterii.

433 mhz +/- 40 khz, po naciśnięciu przycisku dzwonka do odbiornika wysyłany jest sygnał radiowy. Oferujemy obsługę klienta 24/7. Odbiornik radiowy physen o uniwersalnym zastosowaniu do wszystkich sygnałów radiowych przekazywania z 58 polifonicznymi melodiami i optycznym sygnałem LED oraz 5-stopniową głośnością 0-110 dB.
MarkaPHYSEN #ad
ProducentPHYSEN #ad