Top 10 Tesa Klobürste – Uchwyty i szczotki do toalet

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. tesa

#ad

Tesa Silikonowa szczotka do WC – higieniczna zapasowa szczotka do WC do stosowania we wszystkich zestawach szczotek do WC tesa – uchwyt z chromowanego metalu – ciemnoszary – 37,4 x 7,1 x 7,4 cm

#ad
tesa #ad - Doskonała wydajność czyszczenia: szczotka do wc wykonana z termoplastycznego elastomeru TPE zapewnia większą moc czyszczenia niż tradycyjne szczotki do toalety z polietylenu – od odpływu po brzegi. Najwyższa higiena: samoczyszcząca się głowica szczotki jest wyposażona w 2 różne rodzaje włosia – długie włosie do trudno dostępnych miejsc i krótkie włosie do uporczywych zabrudzeń.

Pasujące akcesoria firmy tesa: zapasowa szczotka do wc pasuje do wszystkich zestawów szczotek do WC tesa – dzięki nowej wymiennej głowicy szczotki do WC tesa uchwyt szczotki może być łatwo ponownie użyty. Wytrzymała z delikatną siłą czyszczenia: wysokiej jakości silikonowa szczotka delikatnie czyści toaletę bez pozostawiania zarysowań – ponadto materiał jest wyjątkowo wytrzymały i zachowuje swój kształt.

Zrównoważony i nie zawiera substancji szkodliwych: termoplastyczny elastomer jest materiałem wyjątkowo przyjaznym dla środowiska – w przeciwieństwie do PVC do produkcji nie stosuje się plastyfikatorów.
Markatesa #ad
Producenttesa #ad
Wysokość17.91
Długość2.36
Waga0.26
Szerokość6.1
Numer części40371
Model40371

2. tesa

#ad

Tesa Wymienna głowica szczotki do toalety – wysokiej jakości wymienna głowica do wszystkich szczotek toaletowych tesa – ciemnoszara – 9,4 x 7,1 x 7,4 cm – średnica gwintu 3/8" ok. 15 mm

#ad
tesa #ad - Efektywna wymienna głowica szczotki: głowica szczotki wykonana z termoplastycznego elastomeru TPE zapewnia większą moc czyszczenia niż tradycyjne szczotki do toalety z polietylenu – od odpływu po brzegi.

Trwała i delikatna moc czyszczenia: wysokiej jakości głowica zamienna do szczotki toaletowej czyści delikatnie, nie pozostawiając zarysowań – ponadto materiał jest wyjątkowo wytrzymały i zachowuje swój kształt. Zrównoważony i nie zawiera substancji szkodliwych: termoplastyczny elastomer jest materiałem wyjątkowo przyjaznym dla środowiska – w przeciwieństwie do PVC do produkcji nie stosuje się plastyfikatorów. Najwyższa higiena: samoczyszcząca się głowica szczotki jest wyposażona w 2 różne rodzaje włosia – długie włosie do trudno dostępnych miejsc i krótkie włosie do uporczywych zabrudzeń.
Markatesa #ad
Producenttesa #ad
Wysokość7.48
Długość2.36
Szerokość6.1
Numer części40372
Model40372

3. tesa

#ad

145 mm x 112 mm x 379 mm, tesa MOON zestaw do WC, szkło satynowane i chromowana stal szlachetna – zestaw szczotek toaletowych do mocowania na ścianie bez wiercenia, w zestawie z roztworem kleju

#ad
tesa #ad - Do zastosowania na wielu powierzchniach: nadaje się do płytek, szkła, tapet, takich jak PP, drewna i wielu tworzyw sztucznych - nie nadaje się do tynku, tekstyliów ściennych i tworzyw sztucznych, kamienia naturalnego, marmuru, metalu, PE i PTFE.

Satynowe szkło i chromowana stal szlachetna harmonijnie połączone: zestaw szczotek do WC z uchwytem ściennym, pojemnikiem i szczotką do WC – funkcjonalne narzędzie stanie się stylowym dodatkiem w łazience i toalecie. Zdejmowanie bez pozostawiania śladów: po usunięciu akcesorium łazienkowe można ponownie używać za pomocą dostępnego oddzielnie adaptera BK20 – zakres dostawy obejmuje wszystkie materiały niezbędne do montażu.

Nieskomplikowany, czysty montaż na ścianie: dzięki technologii tesa Power. Kit do łatwego mocowania na ścianie – bez wiertarki, bez wcześniejszej wiedzy rzemieślniczej, bez brudu. Wydajna, trwała technologia klejenia, która nie pozostawia żadnych otworów: uchwyt na szczotkę toaletową wytrzymuje obciążenie do 6 kg – ściany w łazience pozostają przy tym nieuszkodzone.
Markatesa #ad
Producenttesa #ad
Wysokość11.81
Długość4.72
Waga1.85
Szerokość4.72
Numer części40302-00000-00
Model40302-00000-00

4. tesa

#ad

Zestaw z uchwytem i szczotką do WC, matowa czerń, szkło satynowane – do łazienek w stylu industrialnym i nowoczesnych łazienek – bez wiercenia, w zestawie z roztworem, tesa Moon Black zestaw do WC

#ad
tesa #ad - Higieniczny, elegancki zestaw do wc z wymienną głowicą szczotki – idealny do łazienek z koncepcją kolorów: harmonijnie wpasowuje się w monochromatyczną łazienkę, ale można go również świadomie łączyć jako kontrast.

Dodatek do nowoczesnych trendów mieszkaniowych w łazience i toalecie: matowa powierzchnia i organiczny kształt – wyjątkowo piękny do łazienek w stylu industrialnym, w stylu skandynawskim lub do łazienek z charakterem loftu. Nieskomplikowany montaż bez wiercenia: dzięki technologii klejenia tesa zapewnia łatwe mocowanie bez wiertarki i bez wcześniejszej wiedzy rzemieślniczej – podczas montażu nie powstają żadne zabrudzenia. W razie potrzeby wystarczy odłączyć: po zdjęciu adaptera nie pozostaną żadne ślady – akcesoria można następnie bez problemu ponownie wykorzystać za pomocą dostępnego oddzielnie adaptera BK20 .
Markatesa #ad
Producenttesa #ad
Wysokość11.81
Długość4.72
Waga1.83
Szerokość4.72
Numer części40561-00000-00
Model40561

5. Relaxdays

#ad

Relaxdays Szczotka do toalety, wys. x śr. 35 x 8 cm, zdejmowana głowica ze stali nierdzewnej, zestaw 3 sztuk, biała, szczotka do WC, wymienna

#ad
Relaxdays #ad - Praktyczna: zapasowa szczotka do WC z poręcznym uchwytem – klasyczny kształt głowy do krawędzi toalety i syfonu. Zestaw: 3 szczotki do wc do łatwego i szybkiego czyszczenia toalety – zapasowe szczotki do WC bez uchwytu. Wzornictwo: szczotka do wc z białą głowicą szczotki i długim uchwytem ze stali nierdzewnej - funkcjonalna i wytrzymała. Do wymiany: higieniczna szczotka toaletowa z wymienną głowicą szczotki – gwint D wewnętrzny: ok. Pasująca: szczotka do wszystkich powszechnie stosowanych zestawów WC – oszczędza zasoby dzięki zdejmowanej głowicy szczotki. 12 mm.
MarkaRelaxdays #ad
ProducentRelaxdays #ad
Wysokość13.78
Długość3.15
Waga0.44
Szerokość3.15
Numer części10039681
Model10039681

6. tesa

#ad

Tesa HUKK zestaw do WC, z roztworem kleju – 165 mm x 390 mm x 115 mm, szkło satynowane i chromowana stal szlachetna – zestaw szczotek toaletowych do mocowania na ścianie bez wiercenia

#ad
tesa #ad - Wydajna, trwała technologia klejenia, która nie pozostawia żadnych otworów: uchwyt na szczotkę toaletową wytrzymuje obciążenie do 6 kg – ściany w łazience pozostają przy tym nieuszkodzone. Do zastosowania na wielu powierzchniach: nadaje się do płytek, metalu, drewna i wielu tworzyw sztucznych - nie nadaje się do tynku, tekstyliów ściennych i tworzyw sztucznych, takich jak PP, szkła, tapet, marmuru, kamienia naturalnego, PE i PTFE.

Zdejmowanie bez pozostawiania śladów: po usunięciu akcesorium łazienkowe można ponownie używać za pomocą dostępnego oddzielnie adaptera BK20 – zakres dostawy obejmuje wszystkie materiały niezbędne do montażu.

Satynowe szkło i chromowana stal szlachetna harmonijnie połączone: zestaw szczotek do WC z uchwytem ściennym, pojemnikiem i szczotką do WC – funkcjonalne narzędzie stanie się stylowym dodatkiem w łazience i toalecie. Nieskomplikowany, bez wcześniejszej wiedzy rzemieślniczej, czysty montaż na ścianie: dzięki technologii tesa Power. Kit do łatwego mocowania na ścianie – bez wiertarki, bez brudu.
Markatesa #ad
Producenttesa #ad
Wysokość6.5
Długość15.35
Waga1.72
Szerokość4.53
Numer części40248-00000-00
Model40248-00000-00

7. BROSS

#ad

Szczotka do WC silikonowa Bross Premium – opatentowana szczotka do toalety – szara szczotka do WC i uchwyt na szczotkę do WC z mocowaniem ściennym i turbo suszeniem – innowacyjna i antybakteryjna

#ad
BROSS #ad - Niezależnie od tego, czy na ścianie czy stoi, zestaw WC przyciąga wzrok. Wysoka jakość i trwałość – głowica szczotki oraz kamień ziemi okrzemkowej są wymienne. Bez wiercenia – praktyczna i nie zajmuje dużo miejsca.

Duża i elastyczna – dzięki miękkiemu silikonowemu włosiu i specjalnemu kształtowi głowy silikonowa szczotka do WC dopasowuje się do każdej powierzchni. Delikatnie dociera do trudno dostępnych narożników nawet pod krawędzią! Odporna na zabrudzenia i działanie wody – silikonowa szczotka do WC pozostaje czysta. Woda jest absorbowana przez ziemię okrzemkową, a szczotka jest sucha dzięki cyrkulacji powietrza. Duża i wytrzymała – dzięki smukłej, opatentowanej konstrukcji silikonowa szczotka do toalety pasuje do każdej łazienki. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i chronisz środowisko! b>>>>>>>>>>
MarkaBROSS #ad
ProducentSmart Design GmbH #ad
Waga0.77
Numer części01 01
Model01 01

8. Dailyart

#ad

Stal szlachetna, Dailyart podwójna szczotka do WC ze stojakiem

#ad
Dailyart #ad - 1, luxus design praktischer toilettenbürstenhalter. Unsere klobürste besticht durch die Verwendung hochwertiger Materialien wie Edelstahl und Glas. Das elegante design unserer klobürste macht sie nicht nur zu einem praktischen Reinigungsutensil, sondern auch zu einer perfekten Dekoration für Ihr Badezimmer.

Wir werden sicherlich eine zufriedenstellende Lösung für Ihre Probleme bieten. Die kombination aus funktionalität und Ästhetik verleiht Ihrem Raum eine elegante Note. Platzmangel im badezimmer? unsere wandmontierte Klobürste ist die Lösung! Durch das platzsparende Design eignet sie sich ideal für kleinere Bäder und schafft gleichzeitig eine aufgeräumte Atmosphäre. Die borsten sind so konzipiert, dass sie effektiv und gründlich reinigen, Unsere Toilettenbürste überzeugt nicht nur durch ihr ästhetisches Design, um eine optimale Hygiene zu gewährleisten.6, freundlicher kundenservice.

3, zur wandmontage mittels kleber enthalten oder schrauben enthalten. Diese kombination verleiht nicht nur eine edle Optik, Glas container X 1, Schwarzer kunststoff brush X 2, sondern garantiert auch Langlebigkeit und einfache Reinigung. Wenn sie mit unseren Produkten nicht zufrieden sind, können Sie sich gerne an uns wenden. Die installation unserer klobürste könnte nicht einfacher sein! Dank der innovativen Klebstoffbefestigung bietet gleichzeitig eine stabile und zuverlässige Befestigung. 5, sondern auch durch ihre praktische anwendung und hohe reinigungskraft.
MarkaDailyart #ad
ProducentDailyart #ad
Wysokość14.56
Długość5.51
Waga1.54
Szerokość4.44
Numer częściMTS-2
ModelMTS-2

9. tesa

#ad

W zestawie z roztworem kleju – 390 mm x 94 mm x 135 mm, szkło satynowane i chromowana stal szlachetna – zestaw szczotek toaletowych do mocowania na ścianie bez wiercenia, tesa KLAAM zestaw do WC

#ad
tesa #ad - Wydajna, trwała technologia klejenia, która nie pozostawia żadnych otworów: uchwyt na szczotkę toaletową wytrzymuje obciążenie do 6 kg – ściany w łazience pozostają przy tym nieuszkodzone. Satynowe szkło i chromowana stal szlachetna harmonijnie połączone: zestaw szczotek do WC z uchwytem ściennym, pojemnikiem i szczotką do WC – funkcjonalne narzędzie stanie się stylowym dodatkiem w łazience i toalecie.

Zdejmowanie bez pozostawiania śladów: po usunięciu akcesorium łazienkowe można ponownie używać za pomocą dostępnego oddzielnie adaptera BK20 – zakres dostawy obejmuje wszystkie materiały niezbędne do montażu. Nieskomplikowany, bez wcześniejszej wiedzy rzemieślniczej, czysty montaż na ścianie: dzięki technologii tesa Power.

Kit do łatwego mocowania na ścianie – bez wiertarki, bez brudu. Do zastosowania na wielu powierzchniach: nadaje się do płytek, szkła, kamienia naturalnego, tekstyliów ściennych i tworzyw sztucznych, drewna i wielu tworzyw sztucznych - nie nadaje się do tynku, takich jak PP, tapet, marmuru, metalu, PE i PTFE.
Markatesa #ad
Producenttesa #ad
Wysokość5.51
Długość4.92
Waga2.2
Szerokość2.09
Numer części40260-00000-00
Model40260-00000-00

10. tesa

#ad

Tesa LOXX zestaw do WC, z roztworem kleju – 160 mm x 379 mm x 112 mm, szkło satynowane i chromowana stal szlachetna – zestaw szczotek toaletowych do mocowania na ścianie bez wiercenia

#ad
tesa #ad - Wydajna, trwała technologia klejenia, która nie pozostawia żadnych otworów: uchwyt na szczotkę toaletową wytrzymuje obciążenie do 6 kg – ściany w łazience pozostają przy tym nieuszkodzone. Satynowe szkło i chromowana stal szlachetna harmonijnie połączone: zestaw szczotek do WC z uchwytem ściennym, pojemnikiem i szczotką do WC – funkcjonalne narzędzie stanie się stylowym dodatkiem w łazience i toalecie.

Do zastosowania na wielu powierzchniach: nadaje się do płytek, kamienia naturalnego, drewna i wielu tworzyw sztucznych - nie nadaje się do tynku, tapet, metalu, szkła, takich jak PP, marmuru, tekstyliów ściennych i tworzyw sztucznych, PE i PTFE.

Zdejmowanie bez pozostawiania śladów: po usunięciu akcesorium łazienkowe można ponownie używać za pomocą dostępnego oddzielnie adaptera BK20 – zakres dostawy obejmuje wszystkie materiały niezbędne do montażu. Nieskomplikowany, bez wcześniejszej wiedzy rzemieślniczej, czysty montaż na ścianie: dzięki technologii tesa Power. Kit do łatwego mocowania na ścianie – bez wiertarki, bez brudu.
Markatesa #ad
Producenttesa #ad
Wysokość11.81
Długość4.72
Waga0.22
Szerokość4.72
Numer częściTE40274-00000-00
Model40274-00000-00