Top 10 Schreibtischunterlage Kinder Abwischbar – Podkładki na biurko

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AINAK

#ad

AINAK Gumowa podkładka na biurko, wodoszczelna, kolorowa, 90 x 40 cm wzór kawai/zwierzęta, zmywalna, gamingowa podkładka pod mysz, antypoślizgowa, dla dzieci/dorosłych. Podkładka na stół

#ad
AINAK #ad - Dzięki temu mysz może bez problemu przesuwać się po powierzchni. Rozszerzona podkładka na biurko 900 x 400 mm: dzięki dużemu rozmiarowi podkładki pod mysz można wygodnie umieścić zarówno mysz, jak i klawiaturę i inne artykuły biurowe, podczas gdy Twoje biurko pozostaje przez cały czas chronione.

Podkładka pod mysz można szybko wyczyścić również zwykłymi środkami czyszczącymi, takimi jak płyn do mycia naczyń. Wysokiej jakości materiał umożliwia dłuższe użytkowanie bez pękania, deformacji lub odpowietrzania. Płyn należy usunąć z podkładki za pomocą mokrej lub suchej ki. Grubość 3 mm i wysokiej jakości materiał: nasza podkładka na biurko o grubości 3 mm jest wykonana z wysokiej jakości materiału. Gwarantuje to optymalną prędkość i precyzyjne sterowanie podczas pracy lub zabawy. Wodoodporna powłoka: wodoszczelna powierzchnia podkładki na biurko skutecznie zapobiega przypadkowym uszkodzeniom spowodowanym rozlanymi płynami, takimi jak sok, kawa itp.

Antypoślizgowa gumowa podstawa: gumowany, antypoślizgowy materiał podkładki pod mysz umożliwia zastosowanie podkładki pod mysz na każdej powierzchni. Bardzo gładka powierzchnia: materiał podkładki ma bardzo gładką powierzchnię i przepuszcza powietrze. Tutaj oferujemy torbę do przenoszenia, która przyczynia się do łatwego transportu zwiniętej podkładki pod mysz. Przyjazna dla pralki: całą podkładka pod mysz można prać w pralce w temperaturze od 20 do 40 stopni.
MarkaAINAK #ad
ProducentAINAK #ad
Wysokość0.01
Długość35.43
Szerokość15.75
Numer częściSB-005
ModelSB-005
Gwarancja1

2. Vogt Foliendruck GmbH

#ad

Kwiaty na białym tle, zmywalna, akwarela, Podkładka na biurko, 40 x 60 cm

#ad
Vogt Foliendruck GmbH #ad - Spód: folia z miękkiej pianki, strona wierzchnia: twarde PCW antyrefleksyjne. Wymiary: 40 x 60 cm. Podkładka na biurko Motyw: kwiaty akwarelowe na jasnym / białym tle. Narożniki zaokrąglone, zmywalne.
MarkaVogt Foliendruck GmbH #ad
ProducentVogt Foliendruck GmbH #ad
Wysokość0.01
Długość23.62
Waga1.76
Szerokość15.75

3. Läufer

#ad

53 x 40 cm, Läufer 46656 Podkładka na biurko, konie na plażę, antypoślizgowa podkładka na biurko dla dzieci, z przezroczystą kieszenią boczną

#ad
Läufer #ad - Dzięki temu pisze się szybciej, lżejsze, bardziej miękkie i przyjemniejsze. Powierzchnia podkładki na biurko jest odporna, zmywalna i trwała.

Pasujące uzupełnienie: läufer kosz na papier 26666 z identycznym motywem. Motyw koni na plaży, zdjęć, z przezroczystą listwą po lewej stronie do umieszczenia notatek, planu lekcji. Wyprodukowano w Niemczech. Podkładka na biurko z tworzywa sztucznego zapewnia doskonały komfort pisania, antypoślizgowa. Dzięki wspaniałemu motywowi i przezroczystej listwie bocznej jest to idealna podkładka do pisania do pokoju dziecięcego. 3-warstwowa konstrukcja läufer zapewnia doskonały komfort pisania i antypoślizgową pozycję na biurku. Chroni biurko.
MarkaLäufer #ad
ProducentGutenberg #ad
Wysokość0.08
Długość15.75
Waga0.84
Szerokość20.87
Numer części46656
Model46656
Gwarancja0

4. Idena

#ad

Podkładka na biurko z tworzywa sztucznego z dwiema kieszeniami wpuszczanymi, akcesoria do biura, zmywalna, dzieci i gabinetu, ok. 68 x 44 cm, dla dzieci i miłośników zwierząt, konie, Idena 14018

#ad
Idena #ad - Idealnie nadaje się dla uczniów, biura domowego i biura jako podkładka do pisania, plamami, majsterkowania i malowania – chroni i chroni powierzchnię biurka przed zarysowaniami, studentów, zabrudzeniami i ścieraniem.

Przezroczyste kieszonki z prawej i lewej strony do przechowywania karteczek, notatek lub wizytówek dla lepszej ochrony i dobrej widoczności. Waga: ok. Wielofunkcyjna podkładka o wymiarach ok. 68 x 44 cm zapewnia przyjemną, czystą pracę i zapewnia dużo miejsca na umieszczenie laptopa, myszy i klawiatury lub przyborów do pisania, malowania i majsterkowania.4

470 g i składa się z rdzenia kartonowego otoczonego stabilną folią z tworzywa sztucznego z polipropylenu, odporne na wysokie temperatury, powierzchnia i spód są odporne, trwałe i łatwe do czyszczenia. Na praktycznej podkładce do pisania i majsterkowania przedstawiony jest piękny naturalny motyw z dwoma koniami.
MarkaIdena #ad
ProducentIden Berlin #ad
Wysokość0.12
Długość17.32
Szerokość26.77
Numer części14018
Model14018
GwarancjaGesetzliche Gewährleistung

5. Friendly Fox

#ad

Chłopców, dla dzieci, szkoły podstawowej, dziewczynek, przedszkola, jako podkładka do malowania lub pisania, Friendly Fox ABC Podkładka na biurko dla dzieci

#ad
Friendly Fox #ad - Większy komfort pisania dla osób leworęcznych i praworęcznych! Podkładka do malowania dla dzieci – nasza podkładka do pisania i majsterkowania dla dzieci ma 25 stron, czy malujesz, na których kreatywność nie zna granic. Nasza fantazyjna podkładka na biurko ABC została zaprojektowana specjalnie dla małych ochraniaczy ABC.

Każda litera ma pasujące zwierzę zwierzę ABC – ułatwia to naukę. Dzięki temu nasza podkładka na biurko dla dzieci nie potrzebuje dodatkowej listwy ochronnej, tzn. Osłony ucha – dzięki sprytnemu klejeniu podkładki malarskiej narożniki bloku nie zaginają się podczas pisania. Nareszcie uczniowie – już przedszkolaki mogą ćwiczyć alfabet i liczby od 1 do 10 za pomocą naszej dużej papierowej podkładki na biurko DIN A2. Niezależnie od tego, grabisz czy ćwiczą pisanie, rysujesz, dzięki podkładce na biurko dla dzieci możesz zrobić wszystko.

Plan godzinowy, zadania domowe i inne okazje – duża ilość miejsca na biurko zapewnia bardzo dużo miejsca na wszystko, ćwiczenia zamachowe, wycieczki szkolne, co ważne w życiu uczniów: wewnątrz – prace domowe, urodziny dzieci itd. Zabawa podczas nauki️ wspaniała, odpowiednia dla dzieci papierowa podkładka do pisania pozwala na rozpoczęcie szkoły jeszcze piękniejszy, a biurko dla dzieci zaprasza bezpośrednio do pierwszego czytania i nauki.
MarkaFriendly Fox #ad
ProducentKALO UG (haftungsbeschränkt) #ad
Waga1.32
Numer częściFF_Schreibunterlage A2_2019_ABC
ModelFF_Schreibunterlage A2_2019_ABC
Gwarancja0

6. CHAIRLIN

#ad

Słońce, planety: Ziemia, Mars, Podkładka na biurko z motywem układu słonecznego, 40 x 60 cm, zmywalna

#ad
CHAIRLIN #ad - Podkładka na biurko. Spód: folia z miękkiej pianki. Zaokrąglone rogi. Wymiary: 40 x 60 cm. Z motywem układu słonecznego. Wierzch: twardy polichlorek winylu PCW, antyrefleksyjny.
MarkaCHAIRLIN #ad
ProducentVogt Foliendruck GmbH #ad
Wysokość0.01
Długość23.62
Waga2.2
Szerokość15.75

7. blaash

#ad

Podkładka na biurko, 25 arkuszy z dużą ilością miejsca do malowania, pisania lub bazgrołu, dla dziewcząt i chłopców | podkładka na stół dla, blaash® XXL ABC Podkładka na biurko, DIN A2 dla dzieci

#ad
blaash #ad - Przemyślane – dzięki praktycznemu klejeniu na dolnej krawędzi papieru uciążliwe i brzydkie uszy nie mają już szans. Fantazyjne motywy i delikatne kolory przyciągają wzrok zarówno małych, jak i dużych. Odpowiedni dla dzieci nadruk i bezformowa prezentacja zapewniają wystarczająco dużo miejsca na kreatywność.

Marzenie dla dziewczyn – podkładka na biurko blaash wykonana z wysokiej jakości papieru premium 90 g/m² jest odpowiednia dla małych i wysokich dziewczynek. Dekoracyjny element przyciągający wzrok – podkładka jest prawdziwym pomocnikiem w codziennym życiu nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również posiada słodki nadruk, dzięki czemu każde biurko w pokoju dziewczynki przyciąga wzrok.

Nasza obietnica blaash – jeśli z jakiegokolwiek powodu podkładka na biurko nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 60 dni bez żadnego problemu i bez problemu. Praktyczny format xxl – podkładka do pisania w formacie din a2 59, dzięki czemu stół jest chroniony na dużej powierzchni – optymalna do malowania, 4 cm x 42, 0 cm przekonuje oprócz uroczego wzornictwa idealnym rozmiarem, pisania lub majsterkowania.
Markablaash #ad
ProducentRB Produkte GmbH #ad
Wysokość0.2
Długość23.39
Waga0.2
Szerokość16.54
Numer częściAndi-003
ModelAndi-003

8. blaash

#ad

Pisania lub bazgrania, 25 arkuszy z dużą ilością miejsca do malowania, z motywem jednorożca, podkładka na biurko dla dziewcząt, DIN A2 dla dzieci, zestaw 2 szt, Podkładka na biurko XXL

#ad
blaash #ad - Fantazyjne motywy i delikatne kolory przyciągają wzrok małych i dużych. Dekoracyjny element przyciągający wzrok – podkładka jest nie tylko praktycznym pomocnikiem na co dzień, ale posiada również słodki nadruk, dzięki czemu każde biurko w pokoju dziewczęcym przyciąga wzrok.

Praktyczny rozmiar xxl – podkładka do pisania w formacie din a2 59, 4 cm x 42, dzięki czemu stół jest chroniony na dużej powierzchni – optymalna do malowania, 0 cm przekonuje nie tylko słodkim wzornictwem idealnym rozmiarem, pisania lub majsterkowania. Nasza obietnica: jeśli z jakiegokolwiek powodu podkładka na biurko nie spełni Twoich oczekiwań lub się nie spodoba, otrzymasz w ciągu 60 dni bez żadnych problemów zwrot pieniędzy! Przemyślane przemyślane – dzięki praktycznemu klejeniu na dolnej krawędzi papieru uciążliwe i nieestetyczne ośle uszy nie mają szans.

Nadruk odpowiedni dla dzieci i bez formy zapewniają wystarczająco dużo miejsca na kreatywność. Dziewczęce marzenie – nakładka na biurko blaash wykonana z wysokiej jakości papieru premium 80 g/m² jest odpowiednia dla małych i dużych dziewczynek.
Markablaash #ad
ProducentRB Produkte GmbH #ad
Wysokość0.39
Długość23.39
Waga2.87
Szerokość16.54
Numer częściAndi-001
ModelAndi-001

9. Vogt Foliendruck GmbH

#ad

Jednorożec, biała, zmywalna, różowa z gwiazdami, Podkładka na biurko, 40 x 60 cm

#ad
Vogt Foliendruck GmbH #ad - Spód: folia z miękkiej pianki, strona wierzchnia: twarde PCW antyrefleksyjne - zaokrąglone narożniki. Podkładka na biurko jednorożec różowa z białymi gwiazdami. Wymiary: 40 x 60 cm.
MarkaVogt Foliendruck GmbH #ad
ProducentVogt Foliendruck GmbH #ad
Waga2.2

10. Friendly Fox

#ad

Dla dzieci, dziewczynki, notatnik do malowania lub pisania, konie, XXL, DIN A2, Friendly Fox Pony Podkładka na biurko

#ad
Friendly Fox #ad - Dzięki temu nasza podkładka na biurko z motywem konia nie posiada ochrony krawędzi, tzn. Dla koni i fanów kucyków – dzięki uroczym kucykom na naszej pięknej różowo-czerwonej podkładce na biurko rozpoczyna się nowy rok szkolny gwarantowany! Bądź kreatywny️ na papierowej podkładce na biurko możesz być naprawdę kreatywny.

Większy komfort pisania dla osób leworęcznych i praworęcznych! Dla każdego? nasze papierowe podkładki na biurko dla dziewcząt są dostępne w różnych rozmiarach DIN A2 lub DIN A3 i wersjach pojedyncze lub dwupak. Dzięki temu nauka i praca sprawiają przyjemność! Eselohr ade dzięki sprytnemu klejeniu papierowej podkładki na biurko narożniki nie zaginają się podczas pisania.

Podkładka xxl dla koni – duży blok do pisania ma format diN A2, a podkładka jest wzmocniona stabilną tekturą tylną. Przemyślany podział podkładu z koniami nadaje Twoim tematom piękną ramkę i zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wiele notatek, rysunków, rachunków i bazgrołów.
MarkaFriendly Fox #ad
ProducentKALO UG (haftungsbeschränkt) #ad
Waga1.37
Numer częściFF_SU A2_2020_Pony
ModelFF_SU A2_2020_Pony
GwarancjaNo