Top 10 Regal Outdoor Wetterfest – Stojaki na rośliny

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. dszapaci

#ad

Metalowe, do ogrodu, zestaw 3 szt., na kwiaty, stołki na rośliny zestaw 3 szt., okrągłe, ceramiczne, dszapaci Stołek na kwiaty, tarasowe, mozaikowe

#ad
dszapaci #ad - Stwórz śródziemnomorską atmosferę wewnątrz i na zewnątrz dzięki tym 3 okrągłym stołkom na kwiaty w zestawie z motywem mozaiki i stelażem z malowanego proszkowo metalu.

28 cm, wystarczy rozpakować i postawić. Stojak na kwiaty przyciąga wzrok nie tylko na zewnątrz. Wymiary różnych taboretów: mały Ø 20 cm i wys. Stołki na kwiaty z 3 stopniami są wytrzymałe i wyjątkowo stabilne dzięki metalowej ramie i ciężarowi własnemu zestaw 8 kg. 23 cm, duży Ø 26 cm i wys. Otrzymasz 3 stojaki na rośliny w różnych rozmiarach Ø 26 cm, ale również stanowią idealną dekorację ogrodu, 22 cm i 20 cm nie tylko funkcjonalne, balkonu lub tarasu. Bez montażu, średni Ø 22 cm i wys. 35 cm. Również w salonie, korytarzu lub łazience stojak na rośliny z motywem mozaiki robi dobre wrażenie.
Markadszapaci #ad
ProducentDszapaci® #ad
Wysokość11.81
Długość14.17
Waga17.64
Szerokość12.6
Numer częścigft05

2. dszapaci

#ad

Metalowy, mozaika, regał metalowy, regał na kwiaty, na balkon, do ogrodu, dszapaci Regał ścienny na kwiaty, wysokość 115 cm, regał ścienny, szerokość 45 cm, do użytku na zewnątrz, mozaika

#ad
dszapaci #ad - Regał mozaikowy: malowany proszkowo żelazny stelaż z dekoracyjnymi zdobieniami i trzema półkami, z czego dwie wykonane są z solidnej mozaiki, które bez problemu mogą przenosić kilogramy ciężarów.

Regał ma 8 cm prześwitu, a tył mierzony od poziomu 3 ma 28 cm wysokości. Regał balkonowy: odległość między poziomami 1 i 2 i 3 wynosi ok. Atwy montaż: regał mozaikowy wystarczy rozłożyć i postawić, nie wymaga skomplikowanego montażu ani narzędzi. Wymiary poziomu 1: 41 x 23 cm; poziom 2: 41 x 23 cm; poziom 3: 41 x 18, świeczniki, 5 cm.

Mechanizm składania w połączeniu z ciężarem własnym 11, 75 kg zapewnia bezpieczne ustawienie. Ten piękny regał na rośliny z masywnymi półkami z mozaiki kamiennej przyciąga wzrok. 37 cm. Regał na kwiaty: stwórz śródziemnomorską atmosferę w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Regał ogrodowy: idealny jako miejsce na zioła, rośliny i inne dekoracje.
Markadszapaci #ad
Producentdszapaci #ad
Wysokość45.28
Długość10.24
Waga25.9
Szerokość17.72

3. Yaheetech

#ad

Z litego drewna, stojak na kwiaty, 124 x 33 x 80 cm, Yaheetech Regał na rośliny z kółkami, czteropoziomowy regał na kwiaty, do użytku wewnątrz i na zewnątrz

#ad
Yaheetech #ad - Wiele platform wystawowych - ten stojak na rośliny jest zbudowany w stabilnej strukturze z łącznie 6 platformami na 4 poziomach i zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby wystawić maksymalnie 12 doniczek z roślinami o różnej wysokości i kształcie. Regał wykonany w 100% z litego drewna - ten stojak na kwiaty jest wykonany w 100% z drewna jodłowego, które jest znane ze swojej wytrzymałości i stabilności kształtu.

Wszystkie części i osprzęt są zawarte w zestawie. Zdejmowane kółka - ten stojak na rośliny jest dostarczany z czterema uniwersalnymi kółkami, które można wygodnie przesuwać w celu dekoracji lub czyszczenia. Wyjątkowe właściwości jodły i solidna struktura sprawiają, że ten regał jest trwały i wystarczająco mocny do codziennego użytku. Można go ustawić wewnątrz lub na zewnątrz.

Można bez problemu udźwignąć 30 kg. Obróbka karbonizowana - dzięki karbonizowaniu ten drewniany regał na rośliny zwiększa stabilność struktury i przedłuża żywotność. Do szybkiego i łatwego montażu dołączamy ilustrowaną instrukcję może nie być dostępna w języku polskim. Dwa koła z hamulcami umożliwiają blokadę. Atwy montaż - do postawienia tego stojaka na kwiaty potrzebny jest łatwy montaż. Koła te można zdjąć za pomocą śrubokręta, dzięki czemu możesz wybrać, czy chcesz używać tego regału z kółkami czy bez.
MarkaYaheetech #ad
ProducentYaheetech #ad
Wysokość31.5
Długość48.82
Waga10.36
Szerokość12.99
Numer częściYA-00097373

4. Markenlos

#ad

Regał balkonowy, na kwiaty, regał ogrodowy, balkon, do ogrodu, niebieski, metalowy, regał na rośliny

#ad
Markenlos #ad - Wytrzymały metalowy regał do użytku na zewnątrz. Powered by Benelando ListingSystems. 55 cm x 27 cm x wysokość 70 cm. Regał z dwoma półkami. Wymiary ok.
MarkaMarkenlos #ad
ProducentUnbekannt #ad
Numer części3548

5. Yaheetech

#ad

Dekoracja na zewnątrz, wielopoziomowy, Yaheetech Drewniany regał na rośliny, 95 x 25 x 73 cm, do ogrodu, do salonu, regał na kwiaty z 4 poziomami, stojak na kwiaty, do użytku wewnątrz i na balkon

#ad
Yaheetech #ad - Wymiary – stojak na kwiaty o wymiarach 95 x 25 x 73 cm z drewna poddanego obróbce upiększy Twój salon kolorowymi kwiatami, zielonymi roślinami, ziołami, wazonami itd.

Proste i klasyczne wzornictwo – regał na kwiaty w naturalnym kolorze sprawia, że otoczenie jest klasyczne i świeże oraz zapewnia styl wiejskiego domu. Waga: 28 kg, 6 półek w różnych rozmiarach i wysokościach zapewnia dużo miejsca do przechowywania. Wszechstronne zastosowanie – wielofunkcyjny stojak może służyć nie tylko jako regał na kwiaty w ogrodzie lub na balkonie, korytarzu, kawiarni, ale również jako regał na książki lub stojak wystawowy w salonie, barze itd. Duża przestrzeń do przechowywania – maks. Do dekoracji i ochrony przed korozją jest lakierowana. Trwałość – regał na kwiaty ma stabilną strukturę.
MarkaYaheetech #ad
ProducentYaheetech #ad
Wysokość28.74
Długość37.4
Waga6.94
Szerokość9.84
Numer częściYA-00098674

6. unho

#ad

Na balkon, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, 45 x 80 cm, 3 poziomy, do salonu, narożnik z bambusa, unho Stojak na kwiaty, stojak na kwiaty

#ad
unho #ad - Oszczędność miejsca: elegancki stojak na kwiaty można umieścić w dowolnym miejscu, a każda roślina może otrzymać wystarczającą ilość światła słonecznego, oszczędzając miejsce i uporządkując pomieszczenie. Regał na rośliny w pełni wykorzystuje przestrzeń, aby wspierać zdrowy wzrost roślin.

Nowoczesne wzornictwo: prosty wygląd i naturalny kolor pasuje do prawie każdej scenerii, narożnik, takiej jak dom, wejście, taras, balkon, korytarz, hotel, balkon, ogród, biuro itp. Wielopiętrowy regał na kwiaty: regał na kwiaty z 3/4 poziomami zapewnia miejsce na rośliny, kwiaty, zioła lub dekoracje. Wysoka jakość: stojący stojak na kwiaty wykonany jest z naturalnego i przyjaznego dla środowiska bambusa, odporność na owady i gnicie, umiarkowana wytrzymałość, piękne tekstury, stabilny, został zaimpregnowany odporny na warunki atmosferyczne, trwały i łatwy w pielęgnacji.

Ze względu na różne wysokości można umieścić rośliny o różnej wielkości lub różne rodzaje kwiatów. Atwy montaż: dzięki jasnej instrukcji może nie być dostępna w języku polskim i materiałami montażowymi można szybko i bez problemu zamontować regał instrukcja montażu i rękawiczki są dołączone do produktu. Może obciążać każdą półkę do 10 kg.
Markaunho #ad
Producentunho #ad
Wysokość23.6
Długość2.76
Waga4.41
Szerokość17.7
Numer częściLBSXJJ456-S
ModelLBSXJJ456-S

7. Yaheetech

#ad

Regał na rośliny, zajmuje mało miejsca i wielofunkcyjna ławka na kwiaty na balkon/taras/do ogrodu, Yaheetech 6-poziomowy stojak na kwiaty, regał na kwiaty z litego drewna

#ad
Yaheetech #ad - Nadaje się również optymalnie do biura, restauracji lub kawiarni, sypialni, np. Dzięki tej metodzie drewno jest wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Idealnie nadaje się do długotrwałego stosowania w ogrodzie lub na balkonie. W salonie, gdzie przy odrobinie zielonej roślinności można stworzyć wyjątkową atmosferę.

Klasyczny wygląd: nasz stojak na rośliny ma klasyczny i neutralny kolor, dzięki czemu można go optymalnie zintegrować z istniejącą koncepcją pomieszczenia i nadać elegancki urok w Twoim pokoju lub ogrodzie. Ponadto chroni powierzchnię przed uszkodzeniem w przypadku lekkich zarysowań. Wszechstronny i wielofunkcyjny: nasz stojak na rośliny nadaje się optymalnie do stosowania w różnych miejscach, na balkonie lub w ogrodzie. Nasz regał ogrodowy jest skonstruowany w taki sposób, że nawet przy długim okresie użytkowania wymaga jedynie niewielkiego nakładu konserwacji.

Karbonizowane drewno jodłowe: dzięki karbonizacji komórki drewniane są zagęszczone i dzięki temu drewno jest chronione przed wpływem warunków atmosferycznych, pleśnią, gniciem i wodą. Idealna nośność: nasz stojak na rośliny jest wykonany z poddanego obróbce i wytrzymałego drewna i może być obciążony maksymalnie do 30 kg. Odporny na warunki atmosferyczne: dzięki wodoodpornej powłoce nasz stojak na rośliny jest łatwy i łatwy do czyszczenia.
MarkaYaheetech #ad
ProducentYaheetech #ad
Wysokość55.12
Długość29.53
Waga9.7
Szerokość10.63
Numer częściYA-00107311

8. STILISTA

#ad

Do użytku wewnątrz i na zewnątrz, 3 półki, schodki na kwiaty, STILISTA Metalowy regał na rośliny, różne modele

#ad
STILISTA #ad - 5 kg. X szer. Elementów dekoracyjnych. X gł. 82 x 81 x 35 cm, obciążenie każdej półki: ok. Nasz regał na kwiaty jest wykonany z trwałego, malowanego proszkowo stalowego stelaża.

Regał na rośliny stilista idealnie nadaje się do użytku wewnątrz lub na zewnątrz i oferuje dwa modele do wyboru. 3 półki schodów na rośliny zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla roślin o różnej wielkości i mogą być również używane jako regał do przechowywania np. Stojak na rośliny, czarny, malowany proszkowo stalowy stelaż, wymiary wys. Klasyczne wzornictwo schodów na kwiaty doskonale wpasowuje się w każde wnętrze lub na zewnątrz.
MarkaSTILISTA #ad
ProducentSTILISTA #ad
Wysokość32.28
Długość31.89
Waga9.92
Szerokość13.78
Numer części30050274

9. Yaheetech

#ad

Brązowy, wielofunkcyjny regał drabinkowy do wewnątrz i na zewnątrz/salon/balkon/taras/do ogrodu, oszczędzający miejsce, Yaheetech 4-poziomowy regał na kwiaty, stabilny, składany regał na kwiaty

#ad
Yaheetech #ad - Wytrzymałe materiały – składany stojak na rośliny jest wykonany z litego drewna jodłowego. Wszechstronne zastosowanie – jako idealne uzupełnienie ten stojak na kwiaty doda uroku Twojemu pokojowi.

Wytrzymały i stabilny – masywny materiał drewniany i stabilna trójkątna struktura nadają temu stojakowi na kwiaty dużą wytrzymałość. Oszczędność miejsca – dzięki wymiarom 45 cm dł. Maksymalne obciążenie wynosi 35 kg. Powierzchnia jest lakierowana, aby wydłużyć żywotność. To drewno jest mocne, trwałe i zapewnia wysoką wytrzymałość. Wysokość ta nadaje się również do wiszących roślin.

X 35, 7 cm szer. Dzięki elastyczności można go ustawić w salonie, na balkonie, sypialni, korytarzu itp. X 108 cm wysokości ten 4-poziomowy stojak na rośliny zapewnia wystarczająco dużo miejsca na ponad 8 roślin doniczkowych. Składana konstrukcja – regał na kwiaty można łatwo złożyć, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i jest łatwy do przenoszenia.
MarkaYaheetech #ad
ProducentYaheetech #ad
Wysokość42.52
Długość17.72
Waga8.6
Szerokość14.06
Numer częściYA-00117256

10. Relaxdays

#ad

Wys. x szer. x gł.: 83 x 44,5 x 25 cm, 1 sztuka, 3 poziomy, regał na rośliny, do ogrodu i wewnątrz, Czarny regał na kwiaty, Relaxdays, metalowy, balkon, składany

#ad
Relaxdays #ad - 83 x 44, 5 x 25 cm – po złożeniu tylko ok. Wielopoziomowy: na 3 poziomach metalowego regału jest dużo miejsca na kolorowe kwiaty, zioła i rośliny zielone.

Ok. Podstawy: ładny regał balkonowy – wys. X szer. Dekoracja: ornamenty z matowo-czarnego żelaza zdobią regał na rośliny – absolutnie przyciąga wzrok. Do wewnątrz i na zewnątrz: regał na kwiaty jest odporny na warunki atmosferyczne i nadaje się do użytku w domu – w razie potrzeby. Składany: poziomy schodków na kwiaty można podnieść – zapewnia miejsce również dla większych roślin. X gł. 5 cm głębokości.
MarkaRelaxdays #ad
ProducentRelaxdays #ad
Wysokość32.68
Długość9.84
Waga6.97
Szerokość17.52
Numer części10030847
Model10030847