Top 10 Living Room Shelf – Biblioteczki do salonu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. VASAGLE

#ad

Kuchni, sypialni, narożny, do salonu, do zastosowania jako regał stojący, łatwy montaż, 4 półki, SONGMICS regał na książki, stabilny metalowy stelaż

#ad
VASAGLE #ad - Trwałość regał stojący z 4 poziomami składa się z solidnej ramy stalowej i wysokiej jakości płyt wiórowych i zapewnia długą żywotność. 33 cm odstępu między półkami – nadaje się również do dużych przedmiotów, odległość od najniższej półki do podłogi – do robotów odkurzających.

Stabilna wytrzymała konstrukcja, regulowane nóżki, podporowe wsporniki X, praktyczne elementy chroniące przed przewróceniem się – ten regał drabinkowy charakteryzuje się wysoką stabilnością. Rozsądne odstępy ten regał o wymiarach 34 x 56 x 137, 5 cm jest przestronny, ale zajmuje niewiele miejsca. Wszechstronny użyj tego mebla jako regału do przechowywania w salonie, jako regał na książki w biurze lub jako regał kuchenny – bez względu na to, jako regał na rośliny na balkonie, w jakim pokoju postawisz ten regał, zawsze robi dobre wrażenie.

Atwy montaż dzięki wyraźnie oznaczonym częściom i łatwej do zrozumienia instrukcji może nie być dostępna w języku polskim ten regał na książki można bez problemu zmontować.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość54.13
Długość13.39
Waga15.15
Szerokość22.05
Numer częściLLS44X
ModelLLS44X

2. VASAGLE

#ad

Metalowy stelaż, brązowo-czarny vintage LBC12BX, duży, otwarty, VASAGLE Regał na książki, regał biurowy z 4 poziomami, regał na książki, regał stojący

#ad
VASAGLE #ad - Przemysłowy urok: mieszanka kolorów brązowego i czarnego w stylu vintage tworzy styl vintage i industrialny urok, dzięki czemu ten regał na książki jest eleganckim dodatkiem do Twojego domu. Dziecinnie łatwy montaż: dzięki prostej strukturze, oznaczonym częściom i przejrzystej instrukcji montaż tego regału do przechowywania jest dziecinnie prosty.

Przemyślane wzornictwo: podpory x w tylnej części zapewniają dodatkową stabilność; poprzeczki po obu stronach każdego poziomu chronią przedmioty przed spadnięciem. Postaw swoje przedmioty w spokoju na tym regale o wymiarach 30 x 74 x 154, 5 cm.

Wytrzymały i trwały: wysokiej jakości metalowy stelaż w połączeniu z wytrzymałymi płytami wiórowymi grubość: 15 mm gwarantuje dobrą jakość, każda półka wytrzymuje obciążenie do 20 kg. Bez chwień: ten wielofunkcyjny regał jest wyposażony w regulowane nóżki, dzięki czemu można idealnie wyrównać nierówności podłogi. Ponadto dołączona ochrona przed przewróceniem zapewnia dodatkową stabilność.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość11.81
Długość60.83
Waga45.42
Szerokość29.13
Numer częściLBC12BX
ModelLBC12BX

3. VASAGLE

#ad

Do salonu, drewniane płyty wiórowe,, gabinetu i korytarza, biura, regał stojący, regał na książki, wzornictwo przemysłowe, regał do przechowywania z 5 poziomami, stalowy stelaż, VASAGLE Regał

#ad
VASAGLE #ad - Regał w stylu vintage można umieścić w salonie, sypialni, łazience lub korytarzu. Tylko kilka kroków dzięki łatwej do zrozumienia instrukcji może nie być dostępna w języku polskim, oznaczonym częściom i dołączonemu narzędziu montażowemu poświęcisz mniej czasu na montaż tego regału niż na wybór książki.

Każda półka ma nośność do 10 kg. Pasuje wszędzie ten regał na książki jest wyposażony w 5 poziomów, na których można umieścić dekoracje, rośliny lub inne przedmioty. Ponadto zabezpieczenie przed przewróceniem gwarantuje bezpieczne środowisko dla Twojej rodziny. Co otrzymasz regał o wymiarach 30 x 39, 6 x 154 cm z otwartymi półkami, jedyne w swoim rodzaju wzornictwo z naszej kolekcji ALINRU.

Wysokiej jakości materiał ten regał dziecięcy z 5 poziomami składa się ze stalowej ramy i drewnianej wióry, co wydłuża okres użytkowania. Stabilność jest ważna twój kot wspina się na półkę biurową i wszystko się kołysze lub wcale się przewraca – straszne wyobrażenie, prawda? Dzięki dołączonemu zabezpieczeniu przed przewróceniem można przymocować regał do ściany; 4 regulowane nóżki zapewniają dodatkową stabilność.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość15.75
Długość11.81
Waga22.05
Szerokość60.24
Numer częściLLS100B01
ModelLLS100B01

4. VASAGLE

#ad

Biura, brązowy/czarny LBC022B01, styl przemysłowy, sypialni, do salonu, duża, 4 poziomy, VASAGLE Regał na książki, z drzwiami, stalowa rama, szafka do przechowywania

#ad
VASAGLE #ad - Co otrzymasz przejrzysta i łatwa do wykonania instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, zabezpieczenie przed przewróceniem dla większego bezpieczeństwa, śrubokręt i szafka na książki w stylu industrialnym firmy VASAGLE z naszej kolekcji ALINRU.

Rozszerz swoją kolekcję wyposażony w stabilny stalowy stelaż i drewniane płyty wiórowe, segregatory na dokumenty, ten regał na książki zapewnia dużo miejsca na wszelkiego rodzaju kolekcje. Książki, puchary, pamiątki z urlopu – każda półka ma nośność do 20 kg. Powiesić rzeczy po bokach? tak, to dobrze! Stylowe wzornictwo upiększ swoje ściany tym oryginalnym regałem stojącym, który posiada nieregularnie rozmieszczone ścianki działowe.

Dodatkowe możliwości przechowywania ten regał na książki z 4 poziomami ma szafkę z podwójnymi drzwiami i bocznymi drążkami, które zapobiegają spadaniu przedmiotów. Ten stylowy design wniesie różnorodność i kreatywność do twojego mieszkania! wszystko w równowadze pożegnaj się z krzywymi półkami, które delikatnie zakłócają harmonię w Twoim mieszkaniu! Dzięki regulowanym nóżkom ten regał do salonu stoi zawsze równolegle do podłogi, nie przechylając się na bok.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość60.83
Długość11.81
Waga55.12
Szerokość29.13
Numer częściLBC022B01
ModelLBC022B01

5. VASAGLE

#ad

Regał biurowy, 4 haki w kształcie litery S, regał kuchenny, stalowy stelaż, regał stojący z 4 półkami, do biura, salonu, wzornictwo przemysłowe,, gabinetu, VASAGLE Regał na książki

#ad
VASAGLE #ad - W zakres dostawy wchodzi również zabezpieczenie przed przewróceniem. Ale nie ten regał stojący! wytrzymały stalowy stelaż i regulowane nóżki sprawiają, że nie chwieje się. Również przejrzysta instrukcja może nie być dostępna w języku polskim pomoże Ci bez problemu złożyć oznaczone części.

Co otrzymasz: regał stojący z naszej wyjątkowej kolekcji bryce z 4 półkami i 4 haczykami w kształcie litery S oraz bocznymi płytami kratkowymi, które zapobiegają spadaniu przedmiotów. Wszystko w zestawie: w zakres dostawy wchodzi śrubokręt oraz klucz imbusowy, dzięki czemu nie trzeba szukać odpowiedniego narzędzia podczas montażu. Ten regał idealnie nadaje się do salonu lub biura. Na haczyku: nigdy nie wiesz, gdzie znajdują się twoje słuchawki, a twoja torba zawsze leży na podłodze? Ten regał kuchenny jest praktycznie wyposażony w 4 haczyki w kształcie litery S, dzięki czemu można zawiesić te i inne przedmioty na bokach kratki.

Wspaniałe połączenie: elegancki matowy czarny stelaż stalowy, ale jest wystarczająco dyskretny, rzucające się w oczy elementy kratki i półki w stylu vintage nadają temu regałowi biurowemu indywidualny charakter, aby nie przyćmić innych mebli. Wszystko w równowadze: czasami mebel traci równowagę.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość61.02
Długość11.81
Waga45.2
Szerokość29.13
Numer częściLBC023B01
ModelLBC023B01

6. VASAGLE

#ad

Wielofunkcyjny regał wystawowy do salonu, na balkon, VASAGLE Regał na książki, biały LLS90WT, regał drabinkowy, 4-poziomowy regał schodowy, regał łazienkowy, regał stojący, regał magazynowy

#ad
VASAGLE #ad - Nieskomplikowany montaż: dzięki szczegółowej i ilustrowanej instrukcji i ponumerowanym akcesoriom montaż jest łatwy i szybki. Wszystkie okucia i narzędzia niezbędne do montażu wchodzą w zakres dostawy.

Sprawia, że twoje kolekcje są jeszcze bardziej atrakcyjne: ten regał drabinkowy wypełniony książkami i pamiątkami napełni Cię dumą za każdym razem, gdy go zobaczysz. Stabilność dla bezpiecznego stosowania: wyprodukowana z płyty mdf klasy e1, 4 poprzeczne wsporniki ochronne z tyłu zapewniają dobrą stabilność. Można ustawić segregatory w formacie A4 na każdym poziomie lub umieścić rośliny doniczkowe na górnym poziomie jako elementy dekoracyjne. Pozbądź się bałaganu: całkowity rozmiar regału: 60 x 34, 7 x 147, 5 cm. Za pomocą 2 śrub rozporowych można przymocować regał do ściany, aby uniknąć ryzyka przewrócenia się.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość58.07
Długość23.62
Waga32.63
Szerokość13.66
Numer części22

7. VASAGLE

#ad

Regał na książki, dekoracja, brązowo-czarny, VASAGLE Regał stojący, 6 półek, salon, biuro, przechowywanie książek, 60 x 30 x 204,8 cm, wzornictwo przemysłowe, regał drabinkowy, vintage, sypialnia

#ad
VASAGLE #ad - Montaż przebiega jak na sznurku: dzięki oznaczonym częściom i zrozumiałej ilustrowanej instrukcji montaż tego regału na książki jest dziecinnie prosty. Cudownie! jak długo trwa radość? im dłużej, tym lepiej. Gdzie umieścić ten regał? uwolnij swoją wyobraźnię! do salonu, do kuchni, do przechowywania przekąsek i słodyczy lub na balkon, aby urządzić kącik do czytania, aby stworzyć sekretny ogród.

Dlaczego do tego regału wystarczą tylko 2 nogi? oprzyj ten regał o ścianę i przymocuj go za pomocą zabezpieczonej przed przewróceniem. Tada! regał drabinkowy stoi tak stabilnie jak mebel z 4 nogami, a mimo to zajmuje niewiele miejsca.

Jaki jest Twój plan? Dokąd prowadzi te 6 stopni? do świata pełnego przemysłowego uroku! Dzięki połączeniu brązowej płyty wiórowej w stylu vintage z czarną metalową ramą powstaje przemysłowa atmosfera. Dzięki temu masz więcej czasu na wybranie skarbów, które chcesz pokazać. Wysokiej jakości płyty wiórowe i wytrzymały metal to niezrównany duet, który zapewnia długą żywotność i dobrą nośność na półkę do 15 kg.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość80.63
Długość11.81
Waga31.97
Szerokość23.62
Numer częściLLS103B01

8. VASAGLE

#ad

Regał stojący z 6 poziomami, balkonu, 30 x 120 x 172,5 cm, gabinetu, do salonu, wzornictwo przemysłowe, kuchni, VASAGLE Regał na książki, brązowo-czarny vintage LLS114B01

#ad
VASAGLE #ad - Wysoka stabilność: dzięki połączeniu wiórów drewnianych i stali z podpórką x z tyłu regał na książki wytrzymuje obciążenie do 270 kg; zabezpieczenie przed przewróceniem zapewnia dodatkową stabilność; regulowane nóżki zapewniają stabilność na nierównych podłożach.

Wystarczająco dużo miejsca do przechowywania: ten regał na książki o wysokości 172, 5 cm z 6 poziomami po 30 x 120 cm zapewnia dużo miejsca na przedmioty codziennego użytku lub przedmioty wystawowe, takie jak trofea i pamiątki. Szczegóły dotyczące każdego poziomu: poprzeczki po bokach każdej półki zapobiegają ześlizgiwaniu się przedmiotów; odstęp między półkami jest wystarczający, aby umieścić na nich pudełka do przechowywania.

Wszechstronne zastosowanie: ten regał może być stosowany w salonie jako ścianka działowa do dekoracji, ramki na zdjęcia, w gabinecie na książki, czasopisma i DVD; na balkonie dla roślin; w kuchni na butelki i słoiki. Dzięki łatwej do zrozumienia instrukcji może nie być dostępna w języku polskim może nie być dostępna w języku polskim, dołączonym narzędziom i oznaczonym częściom montaż jest szybki. Atwy montaż: montaż nie powoduje złamania głowy.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość67.91
Długość11.81
Waga59.52
Szerokość47.24
Numer częściLLS114B01
ModelLLS114B01

9. HOOBRO

#ad

Salonu EBF65CJ01, regał z płyty wiórowej, do domowego biura, przemysłowy regał drabinkowy, HOOBRO 6-poziomowy regał na książki "zrób to sam", ze stabilizującą metalową ramą, pionowy regał stojący

#ad
HOOBRO #ad - Zrób to sam twój regał drabinkowy: regał drabinkowy ma unikalny design strukturalny. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo w pełni wykorzystuje pionową przestrzeń i nadaje się do małych pomieszczeń. Jeśli kupisz 2 sztuki, masz do wyboru różne kombinacje.

Możesz samodzielnie wykonać swoją ulubioną kombinację według własnego hobby. Wytrzymały i stabilny: regał drabinkowy jest wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej i eleganckich matowych czarnych żelaznych uchwytów, które zapewniają wytrzymałość regału, a regał na książki jest przykręcony do ściany dla dodatkowej stabilności. Pięciopiętrowy regał na książki: regał stojący składa się z 6 warstw ścianek działowych o wymiarach 60 x 24 cm, które są ułożone jeden po drugim, a odstęp między warstwami wynosi 32 cm.

Regał wielofunkcyjny: z 6 otwartymi półkami może być używany jako regał na rośliny, regał na zdjęcia i dekoracyjny regał wystawowy lub regał magazynowy w innych pomieszczeniach, regał na książki, aby zaspokoić różne potrzeby. Atwy montaż: dzięki łatwej do zrozumienia instrukcji, ponumerowanym elementom i dostarczonym akcesoriom regał drabinkowy można szybko i łatwo zmontować.
MarkaHOOBRO #ad
ProducentHOOBRO #ad
Wysokość78.74
Długość9.45
Waga23.21
Szerokość23.62

10. Tribesigns

#ad

Rustykalny brąz, otwarty regał na książki, do salonu, wolnostojący, 9 półek, Tribesigns Regał na książki, sypialni, nowoczesny, 30 x 100 x 200 cm, regał stojący z 8 poziomami, zestaw 2 sztuk, biura

#ad
Tribesigns #ad - Regał można ustawić w salonie, na balkonie i w kąciku do czytania, pasuje do prawie każdego stylu wnętrza. Wspaniałe uzupełnienie twojego domu: rozkładana konstrukcja z otwartymi plecami z półkami o różnej wysokości.

Wymiary całkowite regału na książki: 200 wys. X 100 szer. Wyprodukowana z wytrzymałej metalowej ramy w połączeniu z wysokiej jakości, która gwarantuje trwałość i stabilność, rustykalną płytą wiórową, utrzymuje sporo ciężaru bez zginania. Stabilny regał: super solidny i dobrze wykonany. Oferujemy przyjazną obsługę klienta, skontaktuj się z nami! Przemysłowy szykowny regał na książki: regał na książki w stylu vintage jest prosty i klasyczny.

Umożliwia zaprezentowanie wielu różnych przedmiotów kolekcjonerskich i małych dzieł sztuki, aby naprawdę ożywić ten obszar. X 30 cm, bardzo wysokie półki do postawienia lub przechowywania dekoracyjnych książek i roślin. Atwa instalacja: ten regał na książki jest dostarczany z całym niezbędnym sprzętem i instrukcją krok po kroku, jeśli masz jakiekolwiek pytania, aby montaż był bezproblemowy.
MarkaTribesigns #ad
ProducentTribesigns #ad
Wysokość78.74
Długość11.81
Waga66.14
Szerokość39.37
Numer częściJW0347
ModelJW0347