Top 10 Gegensprechanlage Mit Türöffner – Domofony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. m-e

#ad

M-E, DT-2000 - zasilacz z mocowaniem na szynach DIN.

#ad
m-e #ad - Zasilacz sieciowy do domofonów Vista Door oraz Vistus. Napięcie wyjściowe: 15 v regulowana w zakresie od 11 do 17 V. Może być podłączony do jednostki wewnętrznej lub zewnętrznej. Energooszczędna technologia zużycie energii w trybie gotowości
Markam-e #ad
Producentm-e #ad
Wysokość3.82
Długość3.03
Waga0.02
Szerokość2.2
Numer częściDT-2000
ModelDT-2000

2. DOORLINE

#ad

DoorLine Slim DECT kolor: antracyt firmy Telegärtner Elektronik l Sprytna stacja drzwiowa l za naciśnięciem przycisku z AVM FRITZ! Box połączony z domofonem drzwi l możliwość rozszerzenia do

#ad
DOORLINE #ad - Rozmowa przy drzwiach jest bezpośrednim połączeniem telefonicznym/smartfonem; telefon zastępuje dzwonek; integracja w kilka sekund, jak telefon bezprzewodowy; nieskomplikowane doposażenie, ponieważ w najprostszym przypadku do zasilania potrzebne są tylko dwa przewody.

Dostarczany w zestawie zasilacz sieciowy 12 v do zasilania; dwa styki przełączające np. Do otwierania drzwi lub dzwonka do drzwi; możliwość rozszerzenia o SwitchBox SB- 442 do wewnętrznych styków przełączających; szybki i łatwy montaż na istniejącej puszce podtynkowej lub opcjonalnej ramie natynkowej. Eleganckie, ponadczasowe wzornictwo, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów; podświetlane pole do opisu do indywidualnego tworzenia; zamknięta szklana powierzchnia z wbudowanymi przyciskami dotykowymi dzwonka.

Np. Działa bez połączenia z internetem i płatnych kosztów subskrypcji; domofon zgodny z ochroną danych,. Przemyślane i wykonane przez Telegärtner Elektronik w Niemczech. Domofon do fritz! box; brak połączenia kablowego pomiędzy doorline Slim DECT a FRITZ!Box; interkomy i otwieranie drzwi za pomocą istniejących telefonów lub bezpośrednio za pomocą smartfona. Przesyłanie zdjęć z drzwi wejściowych bezpośrednio na FRITZ!Fon przy użyciu odpowiedniej kamery IP.
MarkaDOORLINE #ad
ProducentTelegärtner Elektronik #ad
Wysokość2.76
Długość11.61
Szerokość7.28
Numer części150725
Model150725
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. TMEZON

#ad

1080p z kamerą, TMEZON Wideodomofon WLAN, interkom z otwieraczem, podgląd na żywo i rozmowy za pośrednictwem aplikacji, aplikacja/Swipe Card Unlock, komunikat o ruchu, ekran dotykowy IP 7", 2 przewody

#ad
TMEZON #ad - Odblokowanie można odblokować, wycierając kartę identyfikacyjną, aplikację i ekran. Możesz otworzyć drzwi w dłoni! może być używany w mieszkaniach, biurach, telefon otrzyma powiadomienie o aplikacji, 4 G, budynkach użyteczności publicznej. Utwórz grupę rodzinną w aplikacji, dzięki czemu możesz otrzymać wszystkie informacje na żywo i powiadomienia za pośrednictwem aplikacji.

Jeśli chcesz więcej, dodaj odznakę 125 kHz. Automatyczna migawka lub nagrywaniepo naciśnięciu przez odwiedzających dzwonek do drzwi, kamera automatycznie wykonuje migawkę lub nagranie wideo i zapisuje je na karcie micro SD obsługa do 256 GB, nie wchodzi w zakres dostawy. Nagranie można w każdej chwili sprawdzić za pomocą smartfona. Dzwonek odporny na warunki atmosferyczne IP65 umożliwia zainstalowanie go wszędzie. Jest bardzo wygodna i elastyczna. Wykrywanie ruchu i udostępnianie urządzenia rodzinie gdy tylko obcy przejdą obok twoich drzwi, otrzymasz powiadomienie na telefonie, możesz udostępnić urządzenie członkowi rodziny, a na karcie SD zostanie również nagrane wideo lub obraz.

Bezpłatna aplikacja to "TuyaSmart". Odblokowanie 3 w 1 ten domofon z otwieraczem drzwi jest wyposażony w kilka metod odblokowywania. 2-przewodowy wideodomofon z pilotem zdalnego sterowania za pomocą aplikacjipołącz monitor z wifi 2, willach, możesz zobaczyć, hotelach, gdy odwiedzający naciśnie dzwonek do drzwi, usłyszeć i rozmawiać z kimś nawet z daleka za pomocą smartfona.
MarkaTMEZON #ad
ProducentTMEZON #ad
Wysokość6.3
Długość2.36
Waga2.09
Szerokość2.36
Numer częściMZ-M710+MZ-D10
ModelMZ-M710+MZ-D10

4. Siedle & Söhne

#ad

Siedle&Söhne telefon domowy analogowy HTA 811-0 W biały 4015739399765, jeden kawałek

#ad
Siedle & Söhne #ad - Kolor: biały. Z wyłącznikiem połączeń. Rodzaj montażu natynkowy. Nadaje się do wszystkich wcześniejszych telefonów Siedle w technologii wielodrutowej. Analogowy telefon domowy do wymiany i rozbudowy istniejących domofonów Siedle w technice 6+N lub oszczędności przewodów.
MarkaSiedle & Söhne #ad
Waga0.49
Numer częścilocalization_B01BKR2X3S

5. Balter

#ad

BALTER EVO wideodomofon ekran dotykowy 7 cali stacja do drzwi do 2 dzwonków do domu rodzinnego magistrala 2-przewodowa kamera szerokokątna 150°

#ad
Balter #ad - Na cienkim ekranie dotykowym 7" można oglądać filmy na żywo swoich gości, oglądać zapisane filmy i wiele innych. Nowoczesna technologia magistrali 2-przewodowej i zapewnia szybką instalację – dzięki najnowocześniejszej technologii magistrali 2-przewodowej wystarczą tylko 2 przewody, aby jednocześnie przesyłać wideo, audio i prąd.

Dzięki temu możesz zacząć i cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem dzwonka do drzwi EVO. Kamera o bardzo szerokim kącie widzenia 150° i widoczność w ciemności – stacja drzwiowa evo jest wyposażona w kamerę o bardzo dużym kącie widzenia 150°. Wysokiej jakości stacja drzwiowa jest wyposażona w podświetlany znak dzwonka. Funkcja interkomowa | możliwość rozszerzenia o inne monitory: pozostań w kontakcie! Możesz rozszerzyć swój wideodomofon EVO o maksymalnie 2 dodatkowe monitory w każdym mieszkaniu. Dzięki temu twój nowy wideodomofon EVO można zainstalować w mgnieniu oka. Dzięki temu za pomocą naszego wideodomofonu rozpoznasz również gości, którzy nie stoją bezpośrednio przed kamerą.

Istniejące już druty starego urządzenia można najczęściej nawet dalej używać: dzięki temu instalacja jest dziecinnie prosta. Kompletny zestaw evo składa się z dwóch monitorów 7" z ekranem dotykowym, ponadczasowej eleganckiej stacji do drzwi z 2 przyciskami dzwonka i modułu zasilania. Dzięki temu można korzystać z wbudowanej funkcji interkomu i komunikować się z członkami rodziny w innych częściach domu. Dzięki funkcji noktowizyjnej dzięki wbudowanej białej lampce LED widzisz wizytę wyraźnie i wyraźnie nawet w całkowitej ciemności.
MarkaBalter #ad
ProducentBalter #ad
Waga4.41
Numer częściSB-122
ModelAK3-AT1-GL-M-X

6. DoorBird

#ad

Doorbird Zestaw D2101V + A1061W – wideodomofon IP czytnik identyfikatorów RFID + dzwonek do drzwi

#ad
DoorBird #ad - Najwyższe bezpieczeństwo. Zintegrowany czytnik kart RFID. Zdalne sterowanie dostępem. System sieciowy. Kompatybilny z systemem iOS / Android.
MarkaDoorBird #ad
ProducentDoorbird #ad
Wysokość1.93
Długość9.96
Waga3.97
Szerokość5.16
Numer częściKIT D2101V + A1061W
ModelKIT D2101V + A1061W

7. Balter

#ad

BALTER EVO wideodomofon 3 x ekran dotykowy 7" magistrala 2-przewodowa stacja do drzwi do 1 domu rodzinnego 1 dzwonek do drzwi kamera szerokokątna 150°

#ad
Balter #ad - Kamera o bardzo szerokim kącie widzenia 150° i widoczność w ciemności – stacja drzwiowa evo jest wyposażona w kamerę o bardzo dużym kącie widzenia 150°. Wysokiej jakości stacja drzwiowa jest wyposażona w podświetlany znak dzwonka. Kompletny zestaw do 1 domu rodzinnego: dzięki temu kompletnemu zestawowi w mgnieniu oka wyposażysz swój dom jednorodzinny w wydajny wideodomofon.

Kompletny zestaw evo składa się z trzech monitorów 7" z ekranem dotykowym, ponadczasowej eleganckiej stacji do drzwi z 1 przyciskiem dzwonka i modułu zasilania. Dzięki solidnemu wykonaniu i szlachetnym materiałom będziesz długo cieszyć się ponadczasowym wzornictwem urządzenia. Na cienkim ekranie dotykowym 7" można oglądać filmy na żywo swoich gości, oglądać zapisane filmy i wiele innych. 3 x pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7" i nowoczesna i elegancka stacja drzwiowa: zobacz, kto stoi przed drzwiami: dzięki wideodomofonowi EVO możesz cieszyć się maksymalnym bezpieczeństwem i komfortem.

Dzięki temu twój nowy wideodomofon EVO można zainstalować w mgnieniu oka. Dzięki funkcji noktowizyjnej dzięki wbudowanej białej lampce LED widzisz wizytę wyraźnie i wyraźnie nawet w całkowitej ciemności. Dzięki temu możesz zacząć i cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem wideodomofonu EVO. Istniejące już druty starego urządzenia można najczęściej nawet dalej używać: dzięki temu instalacja jest dziecinnie prosta. Nowoczesna technologia magistrali 2-przewodowej i zapewnia szybką instalację – dzięki najnowocześniejszej technologii 2-przewodowej magistrali wystarczą tylko 2 przewody, aby jednocześnie przesyłać wideo, audio i prąd.
MarkaBalter #ad
ProducentBalter #ad
Waga4.41

8. Siedle

#ad

Acier Inoxydable, Siedle und Söhne 210008740-00 CA 812-3 E/W zestaw audio, Blanc

#ad
Siedle #ad - X głęb. 53 5 x 89 x 60 zakres dostawy: stacja do drzwi audio siedle Compact stal nierdzewna: 1 telefon domowy Standard: 3 Transformator: 1 Typ produktu: 1 Typ produktu: 3 - dom rodzinny. 2 stacje wewnętrzne bez wewnętrznego przycisku otwierania drzwi i podświetlenia.

Dane techniczne ca 812-? :napięcie robocze: ponad 1+n rodzaj styku: 2 zwierniki 24 V 2 A Rodzaj ochrony: IP 54 Temperatura otoczenia: ?20 °C do +55 °C Wymiary mm szer. X gł. :. 1 3 a zabezpieczenie: główne zabezpieczenie termiczne wtórne odporne na zwarcia rodzaj ochrony: ip 20 temperatura otoczenia: 0 °c do +40 °C Jednostka podziału TE: 3 Wymiary mm szer. X wys. X wys. Do montażu natynkowego z osłoną ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Zestaw audio siedle compact w technice 1+n z funkcjami rozmowy i otwierania drzwi liczba wbudowanych przycisków dzwoniących: 4 każdy zestaw kompaktowy może zostać rozszerzony o dodatkową stację wewnętrzną na każdy przycisk wywołania i uzupełniony o urządzenie sygnalizacyjne poboczne.

Cechy stacji wewnętrznej hts 811-0: dzwonienie do drzwi jako 3-tonowe przywoływanie piętrowe jako połączenie 2-tonowe w zestawie kompaktowym z ZERT 811-0 Głośność dzwonka z zewnątrz bezstopniowo do maks. 83 dba regulowane równoległe przełączanie maks.
MarkaSiedle #ad
ProducentSiedle #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga4.41
Szerokość3.94
Numer częścilocalization_B07P3FW7TH
Model210008740-00
Gwarancja2 lata gwarancji.

9. Goliath

#ad

Natynkowa stacja drzwiowa w kolorze antracytowym do 1 domu rodzinnego, GOLIATH Full HD wideodomofon z kamerą 2 megapikseli, ekran dotykowy, 2-przewodowy interkom magistrali z kamerą szerokokątną 180°

#ad
Goliath #ad - Umożliwia odbieranie połączeń od gości, komunikowanie się z nimi i otwieranie drzwi na odległość. Równolegle powiadomienie na smartfonie. Umożliwia bezpośrednią komunikację z gośćmi i posiada funkcję otwierania drzwi. Centrum serwisowe w niemczech zapewnia dożywotnią pomoc techniczną, dostępną przez telefon lub e-mail oraz 3-letnią gwarancję.

Dzięki prawdziwemu noktowizorowi na podczerwień widoczność pozostaje czysta nawet w ciemności. Od 2007 roku firma goliath jest synonimem wysokiej jakości systemów komunikacji drzwiowej. Dla okresów uśpienia można aktywować tryb "Nie przeszkadzać" DND. Natychmiastowe wyświetlanie przy dzwonieniu: monitor stacji wewnętrznej natychmiast pokazuje obraz kamery w drzwiach. Dzięki 2-przewodowemu okablowaniu wymiana tradycyjnych dzwonków lub starych domofonów jest wyjątkowo prosta. W zakres dostawy wchodzi biały 7-calowy ekran dotykowy i elegancka stacja drzwiowa w kolorze antracytowym z obudową natynkową oraz moduł zasilania dla bezproblemowej instalacji.

Serwis i wsparcie z niemiec z usługą wstępnej konfiguracji: przed wysyłką wszystkie komponenty wideodomofonu goliath są do siebie dopasowane i skonfigurowane, łącznie z protokołem konfiguracji i instrukcją szybkiego uruchomienia. Dzięki temu w każdej chwili zapewniony jest kompleksowy przegląd tego, co dzieje się przed drzwiami wejściowymi i zapewnia wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Kompletny zestaw do domu rodzinnego: zestaw goliath full-hd zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Darmowa aplikacja na ios i android zapewnia pełną funkcjonalność bez dodatkowych kosztów lub subskrypcji.
MarkaGoliath #ad
ProducentGOLIATH #ad

10. DOORLINE

#ad

23,4 x 10,4 x 1,7 cm, DOORLINE 150800 Classic dalszy rozwój T01/02. Sprawia, że system TK / router staje się domofonem, biały, możliwość rozszerzenia o wideodomofon

#ad
DOORLINE #ad - Sprawdzone, ponadczasowe wzornictwo, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów; podświetlane pole do opisywania do indywidualnego projektowania. Rozmowa przy drzwiach jest bezpośrednim połączeniem telefonicznym/smartfonem; telefon zastępuje dzwonek; nieskomplikowane doposażenie, ponieważ w najprostszym przypadku potrzebne są tylko dwa przewody do zasilania napięciem i przewód telefoniczny do routera.

Przemyślane i wykonane przez Telegärtner Elektronik w Niemczech. Działa bez dostępu do internetu i płatnych kosztów abonamentu; programowanie za pomocą połączenia telefonicznego + wybieranie przycisków lub istniejące pudełko FRITZ! Przesyłanie zdjęć z drzwi wejściowych bezpośrednio do FRITZ!Fon przy użyciu odpowiedniej kamery IP.

Np. Do otwierania drzwi lub dzwonka; elastyczny montaż podtynkowy lub podtynkowy akcesoria wchodzą w zakres dostawy. Rozmowy i otwieranie drzwi za pomocą istniejących telefonów lub bezpośrednio za pomocą smartfona; dalszy rozwój serii Doorline / Telekom T01/02; możliwy montaż poziomy i pionowy; opcjonalnie moduł dzwonka może być używany z jednym lub dwoma przyciskami dzwonka. Dostarczany w zestawie zasilacz sieciowy 12 v do zasilania; dwa styki przełączające np.
MarkaDOORLINE #ad
ProducentTelegärtner Elektronik #ad
Wysokość0.67
Długość9.21
Waga0.98
Szerokość4.09
Numer części150800
Model150800
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.