Top 10 Fitbit Luxe Uhr – Monitory aktywności

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Garmin

#ad

Garmin Instinct 2 Solar Tactical – wytrzymały smartwatch GPS z nieskończonym czasem pracy baterii w trybie smartwatcha, powiadomieniami i Garmin, ponad 40 aplikacjami sportowymi, funkcjami taktycznymi

#ad
Garmin #ad - Nigdy więcej ładowania: taktyczny smartwatch instinct 2 z gps sprawi, że będziesz jeszcze bardziej niezwiązany: dzięki solarnej soczewce ładującej akumulator w trybie smartwatcha utrzymuje się nawet nieskończenie – nie musisz już myśleć o ładowaniu. Zapłać bezdotykowo za pomocą Garmin Pay. W razie wypadku ważne kontakty są automatycznie informowane.

Ponad 40 fabrycznie zainstalowanych aplikacji sportowych/outdoorowych, pływanie, snowboard, w tym bieganie, jazda na rowerze, MTB, wspinaczka wewnętrzna, joga i hit sprawiają, że jest to idealny zegarek sportowy z GPS. Zawsze do celu: dzięki temu zegarkowi zawsze wiesz dokładnie, galileo, Glonass, gdzie jesteś – dzięki odbiorowi satelitarnemu GPS, kompasowi i wysokościomierzowi. Fitness w skrócie: w przypadku tego zegarka pomiar tętna na nadgarstku działa nawet podczas pływania. Inteligentne działanie: otrzymuj powiadomienia bezpośrednio na swój smartwatch Bluetooth.

W przypadku 3 h dziennego użytkowania na zewnątrz przy 50 000 luksów w warunkach oświetleniowych. Za pomocą connect IQ można pobrać indywidualne Watchfaces. Funkcje taktyczne: ukryj swoją pozycję gps za pomocą trybu stealth, wykorzystaj profile aktywności taktycznej i zmniejsz podświetlenie tła do obsługi okularów noktowizyjnych. Kompatybilność ze smartfonem: iphone, android – aby w pełni korzystać z urządzenia Garmin upewnij się, że Twój smartfon jest aktualny i zainstalowane są aktualizacje oprogramowania urządzenia Garmin. Jasny wyświetlacz jest zawsze dobrze czytelny.
MarkaGarmin #ad
ProducentGarmin #ad
Wysokość1.77
Długość0.57
Waga0.12
Szerokość1.77
Numer części010-02627-03
Model010-02627-03
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

2. Garmin

#ad

Czas pracy baterii do 11 dni i wodoszczelność., Garmin Venu Sq 2 – smartwatch GPS do fitnessu z wyświetlaczem AMOLED 1,4", analiza snu z wynikiem snu i ponad 25 aplikacjami sportowymi. Dane dotyczące zdrowia 24/7, Garmin Pay

#ad
Garmin #ad - Zdrowie na pierwszym miejscu: dzięki licznym funkcjom zdrowotnym i fitness można jeszcze lepiej poznać swoje ciało. Nowe impulsy: i tym samym zawsze w ruchu. Wszystko to z czasem pracy baterii do 11 dni. Kompatybilny z systemem Android i iOS. Niezależnie od tego, czy na smartfonie lub komputerze stacjonarnym – tutaj dowiesz się wszystkiego na temat aktywności fizycznej, osobistej kondycji i zdrowia.

Aplikacja do twojego zegarka: bezpłatna aplikacja garmin connect. Wypróbuj obok klasyków najważniejsze nowości: tenis, pickleball lub wiosło – nowa inspiracja dla Twojego fitnessu. Z analizą tętna, snu, stresu, wiekiem fitness i wiele więcej. Stylowy wygląd: stylowe połączenie z twoim wyglądem, świeże kolory wnoszą różnorodność do Twojego codziennego życia. Poznaj się prawidłowo i porównaj się z innymi. Z garmin coach otrzymasz ponadto adaptacyjne plany treningowe do osiągnięcia indywidualnych celów.

Większe bezpieczeństwo: dzięki automatycznemu powiadomieniu o wypadku i pomocy w nagłych wypadkach możesz czuć się bezpiecznie. Prawdziwie inteligentny: płacisz wygodnie bezdotykowo, bądź zawsze na bieżąco i w kontakcie z przyjaciółmi i kolegami. Niezależnie od tego, czy dla kobiet czy mężczyzn, zegarek sportowy Venu Sq 2 zachwyci Cię – na krystalicznie czystym wyświetlaczu AMOLED. Smartwatch garmin jest przygotowany na wszystko i może zadzwonić pomoc w nagłych wypadkach lub wysłać na żywo do kontaktu awaryjnego.
MarkaGarmin #ad
ProducentGARMIN #ad
Wysokość1.46
Długość0.04
Waga0.08
Szerokość1.6
Numer części010-02701-12
Model010-02701-12
Gwarancja24 Monate

3. Garmin

#ad

Garmin Music, obsługą dotykową/przyciskową, kartą TOPO, 60 aplikacji sportowych, Garmin Pay. Czas pracy, Garmin fenix 7S Solar – smukły smartwatch GPS z wyświetlaczem 1,2", soczewką do ładowania

#ad
Garmin #ad - 16 gb pamięci wewnętrznej. Na każde wyzwanie: sportowy smartwatch o sportowej, 2 cala ze stałym wyświetlaczem, power glass z solarną soczewką ładującą dla wydłużonego czasu pracy baterii, wytrzymałej konstrukcji, wyświetlacz dotykowy o przekątnej 1, wzmocnionej metalem obudowie, wodoszczelny do 10 ATM.

Dzięki ponad 60 aplikacjom sportowym/outdoorowym i treningom ten pulsometr jest pełen stymulacji i różnorodności. Karty golfowe i narciarskie są fabrycznie zainstalowane, kolejne mapy międzynarodowe można pobrać za pośrednictwem Wi-Fi. Podziel się swoimi sukcesami za pośrednictwem Garmin Connect. Wskazówka: zaktualizowane oprogramowanie z Garmin Express zapewnia lepsze wrażenia. Słuchaj swojej ulubionej muzyki z Garmin Music. Zoptymalizuj efekty treningu. Inteligentna droga: płatność bezdotykowa garmin pay.

Dobra orientacja: ten smartwatch gps przeniesie cię do celu w każdym terenie: z 3-osiowym kompasem, wysokościomierzem i nawigacją GPS/GLONASS/Galileo. Czas pracy baterii do 14 dni: twój garmin ma czas pracy baterii do 14 dni w trybie smartwatcha i do 46 godzin w trybie GPS. Otrzymuj powiadomienia o połączeniach, terminach i wielu innych. Wszystkie dane z wykorzystaniem energii słonecznej: 3 h dzienne użytkowanie na zewnątrz przy 50 000 luksów oświetlenia.
MarkaGarmin #ad
ProducentGarmin #ad
Wysokość0.56
Długość1.65
Waga0.13
Szerokość1.65
Numer części010-02539-13
Model010-02539-13
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

4. Garmin

#ad

Garmin Music & Garmin Pay, funkcje zdrowotne, ponad 25 fabrycznie zainstalowanych aplikacji sportowych, Garmin Venu 2S – smukły zegarek fitness GPS z bardzo ostrym ekranem dotykowym AMOLED 1,1"

#ad
Garmin #ad - Nowość: funkcja szybkiego ładowania i tryb oszczędzania energii. Venu 2s zapisuje do 650 ulubionych piosenek lub list odtwarzania. Ze śledzeniem cyklu dla kobiet. Z automatycznym powiadamianiem o wypadku lub pomocą w nagłych wypadkach podczas aktywności, biegania, jazdy na rowerze i chodzenia.

Nowość: zaawansowany trening siłowy z ponad 1400 ćwiczeniami i wyświetlaniem grupy mięśni. Dzięki powiadomieniom na smartfonie zawsze będziesz na bieżąco. Dla twojego ulubionego miejsca: znajdź swój sport i wybierz spośród 25 wstępnie zainstalowanych aplikacji sportowych: bieganie, golf i wiele innych. Twój trener na nadgarstku: skorzystaj z bezpłatnych treningów do uprawiania sportu bezpośrednio na zegarku. Wspaniałe kolory: smartwatch fitness gps z bardzo ostrym wyświetlaczem dotykowym AMOLED 1, 1" 2, 8 cm. Kompatybilność ze smartfonem: iphone, android – aby w pełni korzystać z urządzenia Garmin upewnij się, że Twój smartfon jest aktualny i zainstalowane są aktualizacje oprogramowania urządzenia Garmin.

Bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu: ponieważ twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Zachowaj zawsze w skrócie: aplikacja garmin connect ocenia Twoją aktywność i daje graficzny przegląd Twojej osobistej sprawności, wyników i zdrowia. Twoja aktualna pozycja zostanie wysłana do wstępnie zdefiniowanych kontaktów. Nowość: trening hiit oraz wędrówki, joga, sporty siłowe, pilates, jazda na rowerze, wspinaczka i bouldering.
MarkaGarmin #ad
ProducentGARMIN #ad
Wysokość0.48
Długość1.59
Waga0.08
Szerokość1.59
Numer części010-02429-11
Model010-02429-11
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

5. Fitbit

#ad

Fitbit Versa 2 – Smartwatch dla zdrowia i fitnessu ze sterowaniem głosowym, kremowy/miedziany róż, wskaźnikiem snu i funkcją muzyki, z integracją Alexa

#ad
Fitbit #ad - Ponieważ amazon alexa jest oparta na chmurach, nadal się uczy. Kompatybilny z: apple ios 13 lub wyższy, Android OS 8. 0 lub wyższy. Dzięki zintegrowanemu asystentowi języka amazon alexa można odzyskać bezpośrednio na swoich wiadomościach SmartWatch i pogody, ustawienie wspomnień na dobranoc i budzik, sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi i znacznie więcej - ze samym głosem.

W verta 2 możesz zapisać ponad 300 utworów, steruj swoją aplikację Spotify i załaduj listy odtwarzania Deezer. Versa 2 jest prawdziwym biegaczem wytrzymałościowym: z co najmniej 6 dniami żywotności baterii śledzi swoje działania i niezawodnie snu, nawet jeśli nie ma wylotu zasilania. Ciągły pomiar tętna pomaga optymalnie dostosować intensywność treningu i umożliwia dokładniejszą zbieranie zużycia kalorii. Na podstawie tętno, a także czas w głębokich i fazach REM, tworzony jest indeks senny, czas trwania spania i ruchów, przez który można zrozumieć jakość twojego snu.

Dzięki trybu zawsze na ekranie zachowaj statystyki szkoleniowe w czasie rzeczywistym, a czas w widoku - nawet jeśli nie masz dłoni. Test 90 dni bezpłatnie: trener fitbit: Uruchom bezpłatną wersję próbną i odbieraj spersonalizowane programy szkoleniowe. Połączenia, komunikaty messenger, sms, powiadomienia o aplikacji i zdarzenia kalendarzowe są wyświetlane na wyświetlaczu SmartWatch, jeśli smartfon jest w pobliżu.
MarkaFitbit #ad
ProducentFitbit #ad
Wysokość0.47
Długość1.56
Waga0.01
Szerokość1.59
Numer częściFB507RGPK
ModelFB507RGPK
Gwarancja2 year manufacturer

6. ECOSOON

#ad

Trackerem fitness, ECOSOON Zegarek fitness z pulsometrem, krokomierzem, mężczyzn, zegarek sportowy, zegarek fitness, wodoszczelność IP68, dla kobiet, pulsometr, monitorem snu, smartwatchem, dzieci,

#ad
ECOSOON #ad - Inteligentne przypomnienie o powiadomieniach i wodoszczelność ip68: za pomocą połączenia bluetooth opaska fitness wibruje, Twitter, aby zwrócić uwagę na przychodzące powiadomienia, wiadomości sms i sns facebook, takie jak połączenia, wiadomości e-mail, myć ręce, Instagram, WhatsApp itd.

Obsługuje system iOS 8. 0 lub nowszy, chłopców, dziewcząt, Android 4.4 lub nowszy. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji na produkt i przyjazną obsługę klienta 24/7. Całodniowe rejestrowanie aktywności i połączenie gps: zegarek fitness automatycznie monitoruje kroki, przebyte kilometry i aktywne minuty w ciągu dnia. Możesz również odrzucać połączenia telefoniczne bezpośrednio za pomocą trackera fitness. Połącz się ze smartfonem gps, spalone kalorie, aby dokładnie określić tempo, odległość i trasy w czasie rzeczywistym.

Zintegrowany w advanced nordic 52832 chip najnowszej wersji 2023 zapewnia najniższe zużycie energii, pełną dokładność danych i dłuższy czas pracy baterii! Może pomóc ci lepiej zrozumieć swoje zdrowie i kondycję. Dzięki temu nie przegapisz ważnych informacji. Dzięki klasie ochrony ip68 można go nosić podczas deszczu, a nawet pływać. Zegarek sportowy automatycznie śledzi, jak długo i jak dobrze śpisz każdego dnia.
MarkaECOSOON #ad
ProducentECOSOON #ad
Waga0.22
Gwarancjajeden rok

7. Fitbit

#ad

śledzeniem snu i pływania, kolor czarny, Fitbit Inspire HR Health & Fitness Tracker z funkcją automatycznego rozpoznawania ćwiczeń, 5-dniową baterią

#ad
Fitbit #ad - Kompatybilny z: apple ios 12. 2 +, android os 7. 0 +, windows 10 wersja 1607. 0 +. Dzięki żywotności baterii do 5 dni możesz codziennie śledzić swoje postępy bez konieczności ciągłego myślenia o ładowaniu. Ledź swoją aktywność przez cały dzień: liczbę kroków, godzinową aktywność, dystans, aktywność minutową i spalone kalorie.

Pomiar tętna przez całą dobę zapewnia dokładniejsze rejestrowanie spalonych kalorii, tętna spoczynkowego i stref tętna. Smarttrack automatycznie i wygodnie rejestrujesz treningi, takie jak spacery, pływanie i wycieczki rowerowe. Automatycznie rejestruje twój sen i czas w fazie lekkiego snu, głębokiego snu i fazy REM. Dzięki temu możesz również teraz zachować kondycję i zdrowie.

90 dni bezpŁatny test: fitbit coach: rozpocznij bezpłatną wersję próbną i uzyskaj spersonalizowane programy treningowe. Wodoodporny i odporny na działanie wody, dzięki czemu będziesz mieć motywację od prysznica do basenu. Pulpit nawigacyjny na ekranie, intuicyjny ekran dotykowy i podświetlany wyświetlacz sprawiają, że inspire HR jest łatwym w obsłudze trackerem, który zachwyca.
MarkaFitbit #ad
ProducentFitbit #ad
Wysokość8.94
Długość1.18
Waga0.04
Szerokość3.94
Numer częściFB413BKBK
ModelFB413BKBK
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Fitbit

#ad

Fitbit Inspire 2 monitor zdrowia i fitnessu z 1-letnią wersją próbną Premium, czas pracy baterii do 10 dni, unisex, kolor czarny, ciągły pomiar tętna, dla dorosłych

#ad
Fitbit #ad - Przewiń w dół, aż pojawi się napis "Am Band". Zdejmij opaskę z bransoletki i wsuń go do klipsa. Produkt 2: podczas korzystania z klipsa należy aktywować tryb "in clip" na inspire 2. Produkt 2: wygodna, oryginalna bransoletka z akcesoriami firmy Fitbit.

Produkt 1: minuty stref aktywnych: ta funkcja pokazuje aktualną strefę tętna, dzięki czemu wiesz, czy skutecznie trenują w kierunku Twoich celów. Produkt 2: włóż tracker do środka i przymocuj go bezpiecznie do paska, paska, torby lub biustonosza, aby dyskretnie zorganizować swoją podróż fitness. Przytrzymaj oba przyciski, aż pojawi się menu. Produkt 1: bezpłatna wersja próbna fitbit premium: inspire 2 otrzymujesz 1-letnią wersję próbną Fitbit Premium z programami fitness i odżywianiem oraz uważnością, indywidualnym spostrzeżeniem i narzędziami dla lepszego snu.

Produkt 1: kompatybilność: kompatybilny z iOS 12. 2 lub nowszym i systemem Android OS 7. 0 lub nowszym. Następnie dotknij wyświetlacza, aby zmienić ustawienie na "W klipie". Produkt 1: czas pracy baterii: do 10 dni. Produkt 2: pasuje do Fitbit Inspire 2.
MarkaFitbit #ad

9. Xiaomi

#ad

Smart Band 6-1,56" ekran dotykowy, sen, fitness, kroki, 14 dni czasu pracy baterii, śledzenie oddechu, 30 trybów sportowych, wodoodporny, 5 ATM, tętno Monito, SPO2

#ad
Xiaomi #ad - Ledzenie sportów: 30 trybów treningu do rejestrowania tętna i spalonych kalorii, w tym pilates i zumba; Monitorowanie zdrowia: dzięki śledzeniu SpO2 możesz rozpoznać poziom nasycenia we krwi ważny dla swojego zdrowia stopień nasycenia tlenu we krwi.

Nazwa działu: uniseks dla dorosłych. Codzienne monitorowanie tętna. Nowy wyświetlacz na pełnym ekranie: 1, 56-calowy ekran amoled o 49% większy niż jego poprzednik Mi Smart Band 5; rozdzielczość 326 ppi, aby jeszcze lepiej widzieć zdjęcia i treści tekstowe. Długotrwałe użytkowanie i łatwe ładowanie: do 14 dni czasu pracy baterii przy standardowym użytkowaniu; uproszczone ładowanie dzięki ładowarce magnetycznej; wodoszczelność do 5 ATM 50 m.

Monitorowanie snu może rejestrować fazę REM, codzienną drzemkę i jakość oddychania podczas snu. Antybakteryjna bransoletka ag+; materiał TPU wewnątrz paska zawiera antybakteryjne substancje czynne Ag+, aby chronić skórę przed zarazkami.
MarkaXiaomi #ad
ProducentXiaomi #ad
Wysokość0.73
Długość0.5
Waga0.03
Szerokość1.87
Numer częściBHR4951GL
ModelMi Smart Band 6
Gwarancja25 Monate gesetzliche Gewährleistung

10. Fitbit

#ad

Czarny, codzienny wynik gotowości i bateria do 6 dni, Fitbit Versa 3 Health & Fitness Smartwatch z 6-miesięcznym członkostwem premium, wbudowany GPS

#ad
Fitbit #ad - Kompatybilność: kompatybilny z iOS 15 i Android OS 9. 0 . Amazon alexa nie jest dostępna we wszystkich krajach, ustawić przypomnienia, patrz fitbit. Com/de/voice. Zintegrowany gps: jeśli ciągnie cię na świeżym powietrzu podczas treningu, twój smartwatch wyświetla tempo i trasę dzięki wbudowanemu GPS również bez podłączonego smartfona.

Zintegrowany asystent głosu: za pomocą amazon alexa można sprawdzić pogodę za pomocą poleceń głosowych, sterować urządzeniami inteligentnego domu i wiele więcej. Konto i aplikacja innych firm wymagane. Ciągły pomiar tętna: ciągły pomiar tętna umożliwia dokładniejsze rejestrowanie spalonych kalorii i pomaga zoptymalizować trening, dzięki czemu możesz lepiej pracować nad celami zdrowotnymi i fitnessowymi. Wymagane subskrypcje usług strumieniowego przesyłania muzyki, nie są dostępne we wszystkich krajach.

Odtwarzacz i pamięć muzyki: na versa 3 można zapisywać i odtwarzać muzykę i podcasty, sterować odtwarzaniem Spotify na podłączonych urządzeniach i ładować listy odtwarzania Deezer. Minuty strefy aktywności: ta funkcja pokazuje aktualną strefę tętna, dzięki czemu wiesz, czy skutecznie trenują Państwo w kierunku Twoich celów. Czas pracy akumulatora: 6+ dni pracy baterii i funkcja szybkiego ładowania. W aplikacji fitbit można zobaczyć na mapie intensywności treningu swoją trasę i strefy tętna.
MarkaFitbit #ad
ProducentFitbit #ad
Wysokość0.49
Długość1.59
Waga0.04
Szerokość1.59
Numer częściFB511BKBK
ModelFB511BKBK
Gwarancja24 Miesięcy