Top 10 Ecksteckdose Mit USB – Listwy zasilające

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TESSAN

#ad

Listwa zasilająca USB C, TESSAN listwa zasilająca z 8 gniazdami, listwa zasilająca z kablem przedłużającym 2 m, do domu, szara, ochrona przed przepięciem, 3600 W, 16 A

#ad
TESSAN #ad - Listwa zasilająca przed przepięciem: 1700j z wieloma gniazdami Ochrona przed przepięciem może chronić urządzenia elektroniczne przed nagłymi przepięciami i skokami napięcia. 3 a. Moc do 3600 W. Zajmuje mało miejsca wiele wtyczek: te listwy zasilające mają konstrukcję wieży.

Kompaktowy rozmiar 16, 4 cm z przedłużaczem o długości 2 m, 4 x 11, 1 x 11, można postawić wiele gniazd w rogu lub na stole. Gniazdo wielokrotne z usb: tessan wtyczka wielokrotna z 3 usb łącznie 3 a, zasilacz usb c maks. Listwa zasilająca z przełącznikiem: rozdzielacz prądu ma przełącznik, wystarczy nacisnąć przełącznik, aby wyłączyć zasilanie. Listwa wtykowa usb c maks. Listwa zasilająca 11 w 1 z usb: wiele gniazd z 8 gniazdami wtykowymi jest ustawione pionowo na 4 powierzchniach, co pozwala zaoszczędzić miejsce niż zwykłe wtyczki wielokrotne.

Wbudowany miękki biały wskaźnik informuje Cię, czy listwa zasilająca jest ładowana normalnie, ale nie zakłóci spokoju. Gniazdo rozdzielające pasuje do telefonów komórkowych, 2, 4 A każdorazowo USB A Max, tabletów i innych urządzeń USB. Rozdzielacz z 2 portami usb i 1 USB C zaspokaja potrzeby ładowania w domu, szkole, akademiku, biurze.
MarkaTESSAN #ad
ProducentTESSAN #ad
Wysokość6.34
Długość4.49
Waga0.22
Szerokość4.49
Numer częściTPS03-DE-C-GR-DE
ModelTPS03-DE-C

2. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Super-Solid listwa zasilająca z 5 gniazdami gniazdko wielokrotne z przełącznikiem i kablem 2,5 m – wykonana z odpornego na pęknięcia poliwęglanu, czarna/srebrna

#ad
Brennenstuhl #ad - Listwa zasilająca z 5 zestykami ochronnymi o długości 2, 5 m H05VV-F 3G1, 5 i zwiększoną ochroną przed dotykiem. Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Super-Solid w kolorze czarnym/srebrnym – w najlepszej jakości brennenstuhl.

Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i zrezygnowany z trybu czuwania – odczuwalne zmniejszenie zużycia energii. Gniazdo wielokrotne z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowe i kontrolką funkcji. Wejście kabla znajduje się naprzeciwko przełącznika, dzięki czemu możliwa jest praktyczna obsługa. Wielokrotne wtyczki z praktycznymi oczkami do mocowania na ścianie i gumowymi nóżkami zapewniają stabilność.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga0.22
Szerokość3.94
Numer części1153340115
Model1153340115
GwarancjaGwarancja producenta.

3. Brennenstuhl

#ad

Montaż ścienny, Made in Germany,, Brennenstuhl Premium-Line Technik listwa zasilająca z 5 gniazdami wtykowymi z pojedynczo przełączanymi gniazdami wtykowymi listwa zasilająca z kablem 3 m

#ad
Brennenstuhl #ad - Listwa zasilająca z 5 zestykami ochronnymi o długości 3 m H05VV-F 3G1, 5 i podwyższoną ochroną przed dotykiem. Wielokrotna wtyczka z praktycznym uchwytem na kabel i sprytnym urządzeniem do zawieszenia. Stabilna, prosta listwa wtykowa wykonana ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na pękanie. Gniazda wtykowe ze stykiem ochronnym są rozmieszczone w zakresie 45°, dzięki czemu nadają się również do wtyczek kątowych. Z pięcioma podświetlanymi przełącznikami bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowe.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość2.56
Długość24.02
Waga2.16
Szerokość3.94
Numer części1951550600
Model1951550600
Gwarancja-.

4. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Listwa zasilająca z 3 gniazdami wtykowymi listwa zasilająca z kablem 3 m, szerokość zacisku 5 cm, biała/antracytowa, ze zwiększoną ochroną przed dotykiem

#ad
Brennenstuhl #ad - Gniazda wtykowe ze stykiem ochronnym 45°, również do wtyczek kątowych. Gniazdo wielokrotne z wyrafinowanym zaciskiem do elastycznego mocowania bez użycia narzędzi. 3-krotne ciche gniazdo wtykowe z zaciskiem, długość kabla 3 m H05VV-F 3G1, 5 i zwiększona ochrona przed dotykiem. Listwa zasilająca do mocowania w domu i majsterkowaniu – idealna na przykład do drabiny, stołu, blatu roboczego. Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca zaciskowa w kolorze biały/antracyt – w najlepszej jakości brennenstuhl.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość7.68
Długość4.13
Waga1.43
Szerokość5.51
Numer części1150070
Model1150070
GwarancjaGwarancja producenta.

5. Brennenstuhl

#ad

Made in Germany, 2 x USB 3,1 A, czarna, Brennenstuhl Listwa zasilająca Premium-Line z 6 gniazdami z USB C Power Delivery gniazdko wielokrotne z kablem 3 m i przełącznikiem, z uchwytem do zawieszania

#ad
Brennenstuhl #ad - Listwa zasilająca ze stykiem ochronnym z 6 gniazdami wtykowymi w układzie 45° nadaje się również do wtyczek kątowych i zwiększona ochrona przed dotykiem. Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i zrezygnowany z trybu czuwania – odczuwalne zmniejszenie zużycia energii.

Wtyczka wielokrotna z innowacyjnym urządzeniem do zawieszania do montażu na ścianie i praktycznym uchwytem na kabel. Stabilna, prosta listwa kompaktowa z odpornego na pęknięcia specjalnego tworzywa sztucznego z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowy.

Listwa zasilająca z 1 x usb power delivery – w przypadku power Delivery źródło, odbiornik i kabel komunikują się między sobą, aby określić maksymalną moc elektryczną. Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca premium-line z 6 gniazdami USB Power Delivery i funkcją ładowania USB w kolorze czarnym – najlepsza jakość brennenstuhl.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość22.05
Długość2.56
Waga1.94
Szerokość3.74
Numer części1951160607
Model1951160607
GwarancjaGwarancja producenta.

6. MKSENSE

#ad

Przedłużacz z zestykiem ochronnym, 2-krotne gniazda Schuko, do domu, biura, Podwójna wtyczka do gniazdka, wodoszczelność IP20, 250 V/16 A, typ Y, krótki kabel 0,2 m, europejski rozmiar Y

#ad
MKSENSE #ad - Przedłużacz do gniazdka- – przedłużacz wtyczki z krótkim kablem, biura, że krzesło naciśnie na nieuporządkowane przewody. Zastosowanie wysokiej jakości miedzi jako przewodnika zmniejsza zużycie podczas korzystania z urządzeń elektrycznych. Podwójna wtyczka do gniazdka- – podwójne gniazdo schuko nadaje się do uziemienia gniazd ze stykiem ochronnym zgodnie z niemiecką normą.

Wysokie bezpieczeństwo- – przekrój przewodu 1, zintegrowane zabezpieczenie przed dziećmi w celu uniknięcia porażenia prądem. Nie musisz się już martwić, kuchni itd. Gniazdo wielokrotne 2 w 1 – kabel zasilający 2 w 1 do zmniejszenia bałaganu na biurku, tablety, komputery, podwójne gniazdko Schuko zapewnia większy komfort, można używać dwóch urządzeń gospodarstwa domowego jednocześnie. I ładowanie nie przeszkadza jednocześnie. Moc do 4000 W maks. Nadaje się do sypialni, salonu, krótki kabel można elastycznie obracać.

Bezpieczne użytkowanie- – stopień ochrony ip20, jest stabilna, przeciążeniem, antystatycznością i zwarciem, wytrzymała, typ wtyczki typu F wtyczka ze stykiem ochronnym, posiada zabezpieczenie przed przepięciem, podwójna wtyczka do gniazdka jest wykonana z wysokiej jakości ognioodpornego materiału PC 750°, bezpieczna i odporna na wysokie temperatury. Telefony komórkowe, telewizory itd. Misa jest wykonana z ogniotrwałego polipropylenu, 5 mm², całkowicie bezpieczna i bezpieczna.
MarkaMKSENSE #ad
ProducentMKSENSE #ad
Wysokość1.97
Długość7.87
Waga0.75
Szerokość1.97
Gwarancja1

7. Unidapt

#ad

Z 3 ładowarkami USB, 2 gniazda podróżne, kompatybilna z telefonami itp., biała, biurko z przełącznikiem, przedłużacz do podróży i biura, Unidapt Listwa zasilająca z USB, kabel 1,5 m

#ad
Unidapt #ad - Dzięki temu można optymalnie wykorzystać swoją listwę zasilającą również w krajach i regionach o niewiarygodnym zasilaniu sieciowym. 3 porty usb i 2 gniazda ac – dzięki temu adapterowi możesz naładować swój telefon komórkowy, zasilacz, 1 port usb-c i 2 porty ac z 2 wtyczkami AC. Adapter gniazda jest dopuszczony do rejsów i jest niezbędny, zwarciem, przegrzaniem, ponieważ nie posiada ochrony przeciwprzepięciowej.

Dzięki tej listwie zasilającej można ładować szybciej i bardziej niezawodnie. Listwa zasilająca jest wyposażona w 2 porty uSB-A, 5 m jest wygodnie owinięty wokół pręta i mocowany za pomocą szerokiego paska Magic Strap. Wymień swoją starą listwę zasilającą na nowe gniazdko wtykowe o inteligentnej konstrukcji przed wyruszeniem w kolejną podróż. Obsługuje inteligentne i szybkie ładowanie – zapewnia wyjście smart usb-a 5 v/2, całkowite wyjście usb 5 v/3, 4 A, wyjście usb-c 5 v/3 a, 4 a i szybkie ładowanie 5 V/3, 4 A/17 W.

Brak konwersji napięcia tego adaptera. Ultrakompaktowe gniazdo wielokrotne 5 w 1 – ta mała listwa zasilająca ma wszystko, szerokości 5, 3 cm, 8 cm gniazdko można bez problemu schować w torebce, na lotniskach i w domu. Kompleksowa ochrona urządzenia – gniazdo wielokrotne jest wielokrotnie zabezpieczone przed przetężeniem, przepięciem i przeładowaniem. Przy długości zaledwie 13, czego potrzebujesz, elegancki design i kompatybilny z wieloma gniazdami wtykowymi lub listwami rozdzielczymi i portami ładowania w hotelach, aby jednocześnie ładować i zasilać do sześciu urządzeń. Wytrzymały, plecaku lub walizce.
MarkaUnidapt #ad
ProducentUnidapt #ad
Wysokość0.01
Długość5.51
Szerokość2.36
Gwarancja2 lata gwarancji

8. JSVER

#ad

Domu, kolor czarny, 3 gniazda, kabel 1,5 m, 3 gniazda USB 15,5 W, 3680 W, do biura, JSVER Listwa zasilająca w kształcie kostki, USB, z przełącznikiem, ochrona przed przepięciem

#ad
JSVER #ad - Wyjście usb: 5 v, 4 A. Napięcie robocze: 230 v; zasilanie: 16 a. Ochrona przed przeciążeniem, gdy nie są używane, zwarciem i słabym kontaktem. Jest wyposażony w bardzo długi przedłużacz h05vv-f o długości 1, 5 m 3 x 1, 5 mm², który umożliwia wygodny dostęp do prądu.

Wydajne funkcje: moc przyłączeniowa: 3680 w maks. Pełna ochrona: zapewnia ochronę przed przepięciem 350 j, przetężeniem, aby zapewnić ochronę elektroniki przed skokami napięcia. Osłony bezpieczeństwa utrzymują nieużywane gniazda, przepięciem, i chronią dzieci i zwierzęta domowe przed każdym nieużywanym gniazdkiem. Naładuj wszystko i podłącz do niego prąd, od dużych urządzeń aż po telefon. Szybkie ładowanie: każde pojedyncze złącze usb, 1 a, 3, moc usb: 15, które w pełni wykorzystuje inteligentną technologię ładowania, każde złącze obsługuje do 2, 5 w, może inteligentnie zidentyfikować urządzenie i spróbować zmaksymalizować prędkość ładowania.

Optymalny rozkład prądu osiąga prędkość ładowania do 2, 4 A na złącze. 3 gniazda i 3 porty ładowania usb: kostka jest wyposażona w 3 gniazda sieciowe i 3 porty USB z kablem sieciowym 1, 5 m dla optymalnego zasięgu. Kompaktowy i przenośny: 7, 6 x 7, aby zmieścić się w plecaku/aktówce, zupełnie nowy design Rubik Cube; wystarczająco mały, 6 cm, 6 x 7, idealny do domu, biura lub w podróży.
MarkaJSVER #ad
Producent‎J&V Technologie GmbH #ad
Wysokość0.04
Długość2.99
Szerokość2.99
Numer częściJSVER-PS3132-BK
ModelJSVER-PS3132-BK

9. Hama

#ad

Czarny, Hama listwa zasilająca

#ad
Hama #ad - Zakres dostawy: 1 listwa zasilająca. Wbudowane zabezpieczenie przeciwprzepięciowe ze wskaźnikiem funkcji LED: chroni komputery, urządzenia peryferyjne i inne wrażliwe urządzenia elektryczne przed przepięciem, skokami napięcia i pośrednim uderzeniem pioruna.

Do podłączenia do sześciu elektrycznych, pojedynczo przełączanych odbiorników: ze zwiększoną ochroną przed dotykiem. Wkładki wtykowe obracane o 45°: idealne do wtyczek kątowych, 4 m, wtyczek ze stykiem ochronnym, wtyków euro i konturowych, napięcie robocze: 230 V, przekrój żył: 1, 5 mm², długość kabla: 1, maks. Z 6 podświetlanymi przełącznikami do indywidualnego włączania i wyłączania poszczególnych urządzeń, dodatkowo z podświetlanym, dwubiegunowym przełącznikiem głównym do przełączania całej listwy. Moc przyłączeniowa: 3500 W.
MarkaHama #ad
ProducentHama #ad
Wysokość1.81
Długość12.8
Waga1.32
Szerokość2.83
Numer części00121946
Model121946
Gwarancja2 lata gwarancji, brak gwarancji (regulacja ustawowa).

10. Sameriver

#ad

Biura, wieża do domu, Sameriver listwa zasilająca z 4 gniazdami USB, listwa zasilająca z przełącznikiem, ochrona przed przepięciem, przedłużacz 3 m

#ad
Sameriver #ad - Energooszczędne gniazdko z przełącznikiemwieża z 4 przełącznikami na każdym piętrze posiada oddzielny przełącznik sterujący, który steruje 2 odpowiednimi gniazdami w każdej kolumnie. Kompaktowy rozmiar 11, 83 cm zapewnia więcej opcji umieszczenia. Port usb obsługuje ładowanie urządzeń mobilnych, aparaty cyfrowe itd.

Wielokrotna gwarancja zwrotu pieniędzyco otrzymasz: listwa zasilająca z USB, podręcznik może nie być dostępna w języku polskim, 18 miesięcy bezpłatnego zwrotu / zwrotu pieniędzy, dożywotnie wsparcie techniczne i przyjazną obsługę klienta. Listwa zasilająca 3m z usb - listwa zasilająca z ochroną przed przepięciem z kablem przedłużającym 3m umożliwia bezproblemowe ominięcie drugiego końca sofy. Jeśli nie jest używany, wystarczy nacisnąć przełącznik, aby wyłączyć prąd i zaoszczędzić niepotrzebną energię. Jeśli zasilacz jest przeciążony / przegrzany / zwarty, niezawodny wyłącznik przeciążeniowy uruchamia się automatycznie, aby chronić Twoje urządzenia.

Wyjście usb a: 5 v-2, 4 a, mp3, takich jak telefony komórkowe, iPady, wyjście USB-C: 5 V-3 A. Ochrona przed przepięciemlistwa zasilająca z usb posiada certyfikaty ce i rohS i wykorzystuje zaawansowane materiały ogniotrwałe. Nadaje się do różnych obszarów, takich jak biuro, 75 x 11, 75 x 17, życie prywatne itd. Nie ma potrzeby wkładania i odłączania kabla sieciowego, aby zapewnić bezpieczne zużycie energii.
MarkaSameriver #ad
ProducentSameriver #ad
Wysokość6.89
Długość4.72
Waga2.2
Szerokość4.72
Numer części1
ModelZYC05