Top 10 Digital Thermometer Mit Hygrometer Innen Und Außen – Termometry i instrumenty pomiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP49W-3 cyfrowy mini termohigrometr, termometr pokojowy, 3 sztuki, miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem Smiley, termometr wewnętrzny

#ad
ThermoPro #ad - Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.

Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Energooszczędne baterie: 3 x baterie aaa 1, 5 v wchodzą w zakres dostawy; baterie zwykle wystarczają na okres użytkowania od 18 do 24 miesięcy. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, śmiejącą się i smutną twarzą, niezależnie od tego, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, sypialni, np. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. W salonie, pokoju dziecięcym, biurze i magazynie.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.23
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-3-W
ModelTP49-3

2. ThermoPro

#ad

Biały, miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem uśmiechnięcia, salonu, do szklarni, ThermoPro TP49 cyfrowy mini termohigrometr, higrometr wewnętrzny

#ad
ThermoPro #ad - Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, w których przebywasz przez większość czasu, pokoju dziecięcym, np.

Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

W salonie, sypialni, biurze i magazynie. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.36
Długość2.36
Waga0.09
Szerokość1.49
Numer częściTP49
ModelTP49

3. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP49-2 Mały cyfrowy higrometr, termometr dla gadów, 2 sztuki, monitor temperatury i wilgotnościomierz dla wygody biura w domu, termometr pokojowy, termometr wewnętrzny

#ad
ThermoPro #ad - W salonie, w których przebywasz przez większość czasu, sypialni, biurze i magazynie. Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni.

Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, śmiejącą się i smutną twarzą, niezależnie od tego, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, pokoju dziecięcym, np.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.15
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-W-2
ModelTP49-2

4. MAVORI

#ad

MAVORI® 2 w 1 higrometr wewnętrzny analogowy i termometr ze stali nierdzewnej | analogowy higrometr i termometr analogowy | miernik wilgotności powietrza wewnątrz zapewnia zdrowy klimat w

#ad
MAVORI #ad - Natychmiastowa gotowość do użycia: miernik temperatury i wilgotności powietrza jest fabrycznie skalibrowany i gotowy do użycia. Kolorowe strefy komfortu pokazują, kiedy zaleca się wentylację lub zwiększenie wilgotności powietrza! Zrównoważony i przyjazny dla środowiska: ten termometr z higrometrem lub areometrem nie zawiera plastiku, a eksploatacja odbywa się bez baterii.

W razie potrzeby dostępne są śruby do precyzyjnej regulacji. Dzięki temu jest nie tylko trwały, cyferblat z aluminium, ale również szlachetny w wzornictwie. Precyzyjny pomiar bez baterii: nasz analogowy termometr wewnątrz zapewnia niezawodne rezultaty – precyzję dla wymagających klientów. Nie nadaje się do sauny! Nasz miernik temperatury i wilgotności powietrza chroni środowisko i oszczędza koszty następcze.

Wysoka jakość i szlachetność: cała obudowa wraz z podstawą analogowego termohigrometru jest wykonana ze stali nierdzewnej, a pokrywa z wytrzymałego prawdziwego szkła. Dokładna instrukcja obsługi jest dołączona do hydrometru! Bardzo duży wyświetlacz: wilgotność powietrza i temperatura na termohigrometrze są łatwe do odczytania dzięki analogowemu wyświetlaczowi o wielkości 12 cm.
MarkaMAVORI #ad
ProducentMAVORI #ad
Waga233
Numer częściUS-HTA-12
ModelUS

5. DOQAUS

#ad

Wilgotność powietrza, termometr pokojowy do domu, cyfrowy termohigrometr 3,05", ładowanie typu C, DOQAUS Termometr z higrometrem wewnętrznym, biura, duży ekran LCD z dotykowym podświetleniem, ogrodu

#ad
DOQAUS #ad - Duży wyświetlacz lcd o przekątnej 3, 05" i wyraźniejszy odczyt - termometr wewnętrzny jest wyposażony w przejrzysty wyświetlacz lcd o przekątnej 3, na przykład: ustawienie nawilżaczy powietrza, mokra neutralna twarz, sucha smutna twarz, higrometr z 3-poziomowym wyświetlaczem Air Comfort, przyjemna buźka, dzięki czemu możesz wcześniej zareagować, 05 cala, łatwy do odczytania.

Termometr i higrometr wyświetla maksymalną i minimalną wilgotność powietrza oraz zapisy temperatury w każdym czasie i ostatnich 24 HRS. Inteligentna konstrukcja z białym podświetleniem termometr wewnętrzny i higrometr jest wyposażony w czuły przycisk dotykowy do podświetlenia tła na lunecie bezpośrednio nad / na górze wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu można wygodnie włączyć podświetlenie tła przy słabym oświetleniu, co ułatwia odczyt.

Praktyczne jest to, że wewnętrzny termometr pokojowy można przymocować do kuźni za pomocą magnesu. Z baterią litową do wielokrotnego ładowaniatermometr z higrometrem przejmuje system zarządzania ładowaniem typu C, dzięki czemu nie musisz się już martwić o używanie baterii. Zapewnia szybszy i dokładniejszy pomiar. Doskonale nadaje się do sypialni, szklarni, biura i piwnicy na wino. Na przykład: kuchnia, lodówka. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po kolejnych 10 sekundach, co pozwala zaoszczędzić więcej energii.
MarkaDOQAUS #ad
ProducentDOQAUS #ad
Wysokość0.59
Długość2.99
Waga0.15
Szerokość2.87
Numer częściHM5
ModelHM5

6. X-Sense

#ad

4 czujnikami i 1 stacją, X-Sense Termometr z higrometrem Wi-Fi, zasięg 500 m, monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza za pomocą aplikacji, bezpłatny eksport danych, kompatybilny z Alexa

#ad
X-Sense #ad - Wskazówka: upewnij się, 4 ghz, że połączenie odbywa się przez Wi-Fi 2, ponieważ urządzenie nie obsługuje sieci Wi-Fi 5 GHz. Powiadomienia w czasie rzeczywistym: otrzymuj natychmiastowe powiadomienia push na smartfonie, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawione zakresy lub gdy poziom baterii jest niski.

Lepsza czułość: dzięki szybszemu i dokładniejszemu odstępowi próbkowania wynoszącemu 2 sekundy urządzenie stale monitoruje temperaturę i wilgotność powietrza przez całą dobę. Obszerne wykresy pokazują wartości minimalne, miesięczne, maksymalne i średnie. Wymiary: 3, 2 x 9, 4 cm. Niezawodny diagram i statystyki: analizuj dane dotyczące temperatury i wilgotności za pomocą naszej aplikacji X-Sense Home Security, która zapewnia widoki roczne, dzienne i godzinowe. Wysoka precyzja pomiaru: przemysłowy, szwajcarski czujnik o wysokiej precyzji gwarantuje dokładność temperatury ±0, 2°C w zakresie -20-60°C i dokładność wilgotności ±2% względnej wilgotności powietrza w zakresie 0-100%.

Kompleksowy zasięg dla twojego domu: ciesz się zasięgiem komunikacji do 500 m między termometrem z higrometrem a stacją bazową, która obsługuje do 10 czujników, aby zapewnić kompleksowe pokrycie i niezawodną stabilność sygnału. Aplikacja posiada również funkcję kalibracji danych jednym kliknięciem, a dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze Amazon, aby zapewnić ochronę danych bez ryzyka naruszenia danych. Kompaktowa konstrukcja: smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe umieszczenie lub zawieszenie za pomocą smycz.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-SENSE #ad
Wysokość3.7
Długość1.38
Waga0.93
Szerokość0.87
Numer częściSTH55
ModelSTH55

7. FENSOL

#ad

3 sztuki, biura, miernik wilgotności powietrza, termometr pokojowy z wskaźnikiem uśmiechnięcia, salonu, cyfrowy mini termometr LCD, do pokoju dziecięcego, szklarni, Termometr z higrometrem wewnętrznym

#ad
FENSOL #ad - Dokładność odchylenia pomiaru wilgotności: ± 5% wilgotności względnej. Dzięki wbudowanemu magnesowi higrometr wewnętrzny można również przymocować do metalowej powierzchni. Inteligentny cyfrowy termometr-higrometr: mini cyfrowy higrometr posiada 2 symbole. 3 metody mocowania: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu.

Jeśli wilgotność powietrza jest niższa niż 40% lub wyższa niż 70%, że zawsze będziesz mieszkać w najwygodniejszym otoczeniu. Zasilany przez cr2032 bateria wchodzi w zakres dostawy, czas pracy baterii do 12 miesięcy. Można wybrać jednostkę cyfrowego higrometru w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: za pomocą cyfrowego mini termometru wilgotności możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, pokoju dziecięcym, łazience, w których przebywasz przez większość czasu, magazynie, pokoju dziecięcym, np.

W sypialni, piwnicy, szklarni itp. Przejrzysty wyświetlacz lcd: termometr pokojowy zapewnia wyświetlacz temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym z dużymi cyframi na 2, 1-calowym ekranie LCD, dzięki czemu można odczytać termometr z dowolnego kąta i z każdej odległości. Jeśli wilgotność powietrza wynosi od 40% do 70%, aby szybko powiadomić o stanie suchego/wygodnego, wilgotnego powietrza w celu odpowiedniego ustawienia nawilżacza lub osuszacza i zapewnienia, wyświetlany jest niezadowolony, pojawia się uśmiechnięta twarz. Dokładność pomiaru temperatury: ± 1℃, zakres pomiaru wilgotności wewnątrz i na zewnątrz: 10% RH-99% RH.
MarkaFENSOL #ad
ProducentFENSOL #ad
Numer częściYZ6050
ModelYZ6050

8. GoveeLife

#ad

Szklarni,, GoveeLife Cyfrowy termometr z higrometrem do wnętrz, Bluetooth LCD miernik wilgotności powietrza z alarmem powiadomień, monitorowanie temperatury z aplikacją, przechowywanie danych do domu

#ad
GoveeLife #ad - Wysoka dokładność: termometr wewnętrzny ma dokładność ± 0, 54 °f ±0, 3°c dla temperatury i ± 3% wilgotności powietrza. Można eksportować dane z ostatnich 2 lat i konwertować je na format CSV. Na przykład wentylator kolumnowy GoveeLife włącza się i wyłącza automatycznie, gdy zmienia się temperatura pomieszczenia.

Posiada również 3-stopniowy wskaźnik komfortu: Dry / Comfort / Wet. Dzięki szybkości reakcji do 2 s jesteś zawsze na bieżąco ze zmianami środowiskowymi. Większy wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności Goveelife wyświetla w czasie rzeczywistym wartości wysokie/niskie na większym ekranie. Dowiedz się w odpowiednim czasie o anomaliach temperatury i wilgotności w Twoim mieszkaniu.

Bezpłatne przechowywanie danych: 20-dniowy wykres liniowy przejrzyście podsumowuje zmiany danych w termometrze i higrometrze do pomieszczeń. Połącz się z inteligentnymi urządzeniami goveelife: termometr bluetooth można za pomocą aplikacji z innymi inteligentnymi urządzeniami GoveeLife Smart. Funkcja alarmu: jeśli wartość miernika temperatury i wilgotności powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres, w aplikacji zostanie wyświetlony alarm.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5104001
ModelH5104

9. GoveeLife

#ad

1 rok wymiennej betetterii, 1 opakowanie., czujnik temperatury wewnętrznej z wyświetlaczem Ele Ink, GoveeLife H5105 termometr z higrometrem, 2 lata bezpłatnego zapisywania danych

#ad
GoveeLife #ad - Idealnie nadaje się do piwnicy, piwnicy itp. Dzięki odświeżeniu w przypadku zmian można łatwo rejestrować dane w czasie rzeczywistym. 1 rok wymienny bettery: z niskim zużyciem baterii, a wskaźnik baterii w czasie rzeczywistym przypomina o wymianie baterii w czasie, cyfrowy termometr z higrometrem o żywotności do 1 roku, aby uniknąć ewentualnej utraty zapisów Bettery Included.

Pozostań w kontakcie ze swoim domem: stabilne połączenie Bluetooth za pomocą aplikacji GoveeHome umożliwia monitorowanie danych temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym w całym domu i bez zakłóceń WiFi. Odpowiedni dla osób starszych i dzieci. Ważne jest precyzja: ten termometr z higrometrem bluetooth jest wyposażony w czujnik wyprodukowany w Szwajcarii, 3℃, który zapewnia precyzyjne pomiary. Gdy temperatura lub wilgotność powietrza spadną poza zakres, aplikacja GoveeHome pomoże Ci szybciej reagować na nagłe zmiany.

Temperatura jest dokładna do ±0, a wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej. Inteligentna funkcja alarmu: ustaw wstępnie ustawione zakresy temperatury i wilgotności powietrza. Bezpłatne zapisywanie i eksportowanie danych: ciesz się zdalnym monitorowaniem za pomocą aplikacji GoveeHome przez Bluetooth, w tym przeglądanie 20-dniowych wykresów danych online i eksportem danych z ostatnich 2 lat. Atwy do odczytania wskaźnik atramentu: termometr GoveeLife Bluetooth z higrometrem wykorzystuje elektroniczny ekran atramentu, co zapewnia wyraźną i wygodną widoczność.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5105

10. TFA Dostmann

#ad

Temperatura wewnętrzna i wilgotność powietrza, 30.5055.02, do monitorowania klimatu w pomieszczeniu, biały, TFA Dostmann Mini higrometr cyfrowy

#ad
TFA Dostmann #ad - Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzi cyfrowy termohigrometr i instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, bateria 1 x 1, 5 V AAA musi zostać zakupiona oddzielnie. Miernik wilgotności powietrza: cyfrowy termometr i higrometr do kontrolowania temperatury i wilgotności powietrza w Twoim domu, ważne jest, aby zapobiec powstawaniu pleśni i kontrolować klimat w pomieszczeniu.

Obszary zastosowania: wskaźnik komfortu klimatu do 4 obszarów zastosowania, do kontroli klimatu w pomieszczeniu, do instrumentów muzycznych, dla żółwi w terrariach lub cygarach w humidorze; z Smiley jako wskaźnik poziomu komfortu. Mocowanie: łatwy montaż, wystarczy postawić wewnątrz na stole lub na półce za pomocą rozkładanego stojaka lub powiesić za pomocą magnesów mocujących i przymocować do tablicy korkowej/metalowej powierzchni.

Termohigrometr: mini higrometr ma 4 cm wysokości i 5, dzięki czemu dzięki niewielkim i kompaktowym rozmiarom można go zamocować w dowolnym miejscu, 5 cm długości, a także wyświetlane są maksymalne i najniższe wartości wilgotności powietrza w pomieszczeniu i temperatury wewnętrznej.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość1.57
Długość2.17
Waga0.05
Szerokość0.59
Numer części30.5055.02
Model30.5055.02